Atsarginis „Haas“ pilotas – P. Fittipaldi

Atsarginis „Haas“ pilotas – P. Fittipaldi
logo Sausio 24 d. 13:34, Haas / LAT Photo

26-erių metų dukart „Formulės-1“ pasaulio čempiono ir dukart „Indy 500“ nugalėtojo Emersono Fittipaldi anūkas Pietro pratęsė kontraktą su „Haas“ komanda, kurioje jis 2020 metais du kartus užėmė pagrindinio lenktynininko vietą, kai Romainas Grosjeanas buvo traumuotas ir negalėjo lenktyniauti. Pernai Pietro Fittipaldi dalyvavo bandymuose su amerikiečių ekipa Bahreine ir Abu Dabyje, taip pat dalyvavo penktadienio treniruotėse Meksike ir Yas Marina trasose.

„Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris: „Ne kartą esu sakęs, kad labai gerbiu tęstinumą ir stabilumą, nes tai yra esminis faktorius „Formulėje-1“. Ir sutarties su Pietro pratęsimas leidžia man dar kartą įsitikinti tuo, kad mes turime labai gerą bazę.

„Formulėje-1“ labai svarbu su minimaliais praradimais reaguoti į bet kokią situaciją, o Pietro yra patikrintas sportininkas, kuris be kuriuo momentu gali sėstis prie bolido vairo ir dalyvauti GP etape, taip jau buvo du kartus 2020 metais. Pernai jis dalyvavo žiemos bandymuose ir dvejose treniruotėse, įrodydamas, kad mūsų bolids tinka jo agresyviam vairavimo stiliui. Jis yra vertingas mūsų komandos aktyvas, todėl su nekantrumu lauksime darbų tęsinio.

Pietro Fittipaldi: „Džiaugiuosi, kad galiu tęsti darbus su „Haas“ - šią komandą aš laikau savo šeima. Priekyje – jau penktas mano sezonas „Formulėje-1“ atsarginio lenktynininko pareigose.

Pernai su „Haas“ dalyvavau dvejose treniruotėse, dirbau bandymuose prieš sezono pradžią ir jam pasibaigus. Mes kartu galėjome išbandyti kai kurias naujoves šiam sezonui. Laukiu šanso atsisėsti prie 2023 m. bolido vairo ir tikiuosi, kad su VF-23 mes žengsime žingsnį į priekį“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 37
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos