„Audi“ autosporto vadovas Dr. Wolfgangas Ullrichas teigia, kad jau 20 metų girdintis istorijas apie vokiečių automobilių gamintojo įžengimą į F-1, tad neseniai viešumoje vėl pasklidę gandai jo visiškai nestebina.
„Formulės-1“ komandoms atvykus į Singapūrą pasklido kalbos, kad „Volkswagen“ gali įsigyti „
Red Bull“ ekipą, o nuo 2018 m. čempionate naudoti savo sukurtus variklius. Tuo tarpu „Red Bull“ savininkas Dietrichas Mateschitzas pareiškė, kad kitus 2-3 metus jo komanda sutiktų naudoti „
Ferrari“ motorus.
Dr. Wolfgango Ullricho teigimu, jo visiškai nestebina vėl pasirodę gandai apie galimą VW arba vieną iš grupės prekinių ženklų atėjimą į F-1.
„Žiūrėsime kaip bus ateityje. Apie tai kalbama jau 20 metų. Man, tai nėra naujiena“, – sakė Dr. Wolfgangas Ullrichas.
„Neturiu daugiau apie ką komentuoti. Galiu pasakyti tik tiek, kad „Red Bull“ yra stipri komanda.“