„Autosport“: nuo 2015 m. penktadieniais vyks tik viena treniruotė (17)

„Autosport“: nuo 2015 m. penktadieniais vyks tik viena treniruotė
logo 2014 Birželio 07 d. 07:35, Force India
Siekiant sumažinti išlaidas F-1 čempionate nuo kitų metų penktadieniais bus rengiamos nebe dvi, o viena laisvoji treniruotė, skelbia britų „Autosport“.
Siekdamos sumažinti išlaidavimą čempionate ekipos aptarė įvairiausias idėjas. Panašu, kad viena iš jų susilaukė visų dalyvių pritarimo.
Kaip skelbia britų žurnalas „Autosport“, komandos sutarė, kad nuo kitų metų penktadieniais vyks tik viena laisvoji treniruotė. Ji bus rengiama po pietų. Neatmetama galimybė, jog pastaroji gali prasidėti 17:00 val.
Toks įdėjos įgyvendinimas leis komandų nariams į „Grand Prix“ atvykti viena diena vėliau. Tai turėtų sumažinti tam tikras kelionių ir viešbučių išlaidas.
Siūlomas pokytis gali būti palankus ir čempionato sirgaliams. Kadangi vienintelės treniruotės penktadienį prasidėtų vakare, daugumai žmonių nereiktų paaukoti visos darbo dienos.
Tiesa, kad pasiūlyta idėja įsigaliotų nuo kitų metų, jai turės pritarti F-1 komisija bei FIA Pasaulio autosporto taryba, kurios posėdis vyks šio mėnesio gale.
Kalbama, kad komandos sutarė ir dėl dar vieno dalyko – bandymų sezono metu panaikinimo. Taip pat siekiama apriboti darbo valandas trasoje. Tai užkirstų kelią situacijoms, kai ekipos paskutinę akimirką bando į varžybas atsigabenti bolidų atnaujinimus.


Komentarai (17)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Rolle
| 06/08 13:56 Atsakyti
Tai bilietai pigs?
| 06/07 17:56 Atsakyti
Nuo 2018 metų į etapus atvažiuos tik komandų bosai. Burtų keliu išsirinks bugalėtojus ir išsiskirstys.
Kadangi burtų traukimas vyks sekmadieniais 14 val. Tai komandų bosams nereikės mokėti už viešbučius nes po burtų traukimo galės važiuoti namo.
deivec
| 06/07 17:48 Atsakyti
kitais metais verks..kad blogai kad nera penktadienio dvieju treniruociu..nes nebus kada jaunimui paisreiksti...

dieve jokio nuoseklumo formuleje...jau koki 10 metu...ziauru
a9
| 06/07 17:03 Atsakyti
Ko jūs čia putėjatės, 99% žiūrovų jokio skirtumo, 1 ar 2 treniruotės penktadienį. Dauguma TV žiūrovų iš vis nežiūri treniruočių, o kurie žiūri, tai daugumą tikrai patenkins 1 treniruotė, gal net geriau TV F-1 sirgaliams viena treniruotė, nes paprasčiau ir aiškesnį požiūrį apie komandų pajėgumą galima bus sspręsti iš vienos treniruotės. Nukentėti gali tik žiūrovai, stebintys gyvai, bet vėlgi daugumą ir tų žiūrovų pilnai tenkins 1 treniruotė, nes dauguma žiūrovų stebi gyvai F-1 šeštadieniais ir sekmadieniais.
skeptikas
| 06/07 13:45 Atsakyti
Nusiuskite protinguoliams kokius 5 LTR sampuno galvoms issiprausti.. O jei dar atsisakius sestadieni kvalifikacijos ir lenktynes sutrumpinus iki 2 ratu, tai kiek dar galima butu sutaupyti...
Klepsidra
| 06/07 12:28 Atsakyti
Kornholio> ivardink tuos visur ir tas teorijas
xotox
| 06/07 11:57 Atsakyti
Aišku, čia tik svaigalai kol kas, tikiuos, kad tik šitomis kalbomis ir pasibaigs tokios taisyklių naujovės
BigUns
| 06/07 11:54 Atsakyti
As lig siol nesuprantu, kodel komandoms, kurios turi pinigu, neleidziama dalyvaut su 3 bolidais? Kas cia tokio? Nejau baiminamasi, kad ant podiumo gali uzlipt visi trys is tos pacios komandos? Na jeigu ir uzlips tai nejau tai pasaulio pabaiga? As apskritai tu podiumo ceremoniju nebeziuriu dar nuo MS laiku...
xotox
| 06/07 11:53 Atsakyti
Tai ko ten tada išvis į tas lenktynes važiuoti, jei bus tik vienos treniruotės, kurios dar bus vakare, kai oras bus visai kitoks. Nuo tokių taisyklių trasose dar sumažės žmonių, nes niekas penktadieniais neis, o mokėti už savaitgalinius bilietus nebeapsimokės. Taip pat kentės ir porsche cup bei gp2-3. Žodžiu, briedai. Šiais metais dėl variklių garso nevarysiu, o kitais, dėl to, kad nebus ten ką veikti. Šaunuoliai, taip ir toliau
apl
| 06/07 11:21 Atsakyti
ne ziaurus jie ant Playstation tegul pazaidzia ir issiaiskins uz kelis simtus kuris geresnis
×

TOP naujienos