Bandymai: 2006-03-02, Valensija

Bandymai: 2006-03-02, Valensija
logo 2006 Kovo 02 d. 19:36, BAR Honda
Žiemos bandymus Valensijoje užbaigė įspūdingas „Honda“ piloto bandytojo Anthony Davidsono pasirodymas. Britas pagerino Valensijos trasos rekordą.
Anthony šiandien bandė padangas. Jo laikas buvo beveik dvejomis sekundėmis geresnis nei „Red Bull“ sportininko Davido Coulthardo. Pastarasis bandė simuliuoti lenktynes, tačiau tai jam nepavyko, nes bevažiuojant sugedo „Ferrari“ variklis.
„Toyota“ šiandien taip pat trasoje atliko savo pasiruošimus sezonui. Ralfas Schumacheris bandė bolidą su naujuoju aerodinamikos paketu, skirtu naudoti Bahreine. Ralfo komandos draugas Jarno Trulli turėjo naudoti senąją aerodinamiką, nes naujoji jau buvo supakuota siuntimui į Bahreiną. Italas treniravosi atlikti įvairias „Grand Prix“ savaitgalio procedūras ir laikų lentelėje šiandien užėmė paskutiniąją vietą.

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos