„Bridgestone“ tiki komandų profesionalumu (8)

„Bridgestone“ tiki komandų profesionalumu
logo 2009 Sausio 07 d. 18:31, Toyota
„Bridgestone“ kompanija mano, kad komandos greitai perpras naujų padangų be griovelių (slick) naudojimo ypatumus ir neturės problemų dėl greito jų dilimo, kurios buvo kilusios žiemos bandymų metu.
Komandos, bandžiusios naudoti „slick“ padangas ilgųjų distancijų bandymams pastebėjo, kad galinės padangos sudyla greičiau, tad bolidas yra linkęs slysti galine ašimi („oversteer“). Nepaisant nusiskundimų, „Bridgestone“ vyriausiasis inžinierius Junas Matsuzaki yra įsitikinęs, jog ekipoms pavyks susitvarkyti su šia problema iki sezono pradžios.
„Dar yra ankstyvosios komandų darbo su aerodinamika bei padangomis stadijos, tad mes tikimės ženklaus situacijos pagerėjimo“, - teigė J. Matsuzaki.
Taip pat jis pakomentavo kodėl žiemos bandymų metu dilimo problema buvo labai opi.
„Jerezo trasa yra labai griežta galinėms padangoms. Taip pat gruodį ten yra šalčiau, nei sezono metu, tad galinės padangos greitai grūdėjosi ir todėl dilo greičiau, nei šiltesniu oru“, - teigė „Bridgestone“ specialistas.
„Padangų sukibimo balansas vis dar yra galinės ašies slydimo naudai, bet tai bus išspręsta automobilio važiuoklės nustatymų pagalba.“
Taip pat J. Matsuzaki patvirtino, kad vienu iš esminių aspektų besiruošiant 2009-ųjų sezonui bus idealus padangų, važiuoklės nustatymų ir piloto vairavimo stiliaus kombinacijos radimas.

Komentarai (8)
vaideriuks
| 2009 Sausio 08 d. 13:56
Ir ferrariam nusimato problemos...
raptilia
| 2009 Sausio 08 d. 13:56
1_*** tai vaspshe jei neturi ka pasakyt tai nerasinek nesamoniu, gaila man taves zmogau jau gal isvis pamirsk viska kas susiije su f1, nes kitaip dar i savizudybe nusirisi :S
.evka.
| 2009 Sausio 08 d. 06:34
Paskutinis straipsnio sakinys nenuteikia lb optimistiskai zinant Lewiso vairavimo stiliu... Na bet dar anksti ka nors spelioti!:)
m_schumacher
| 2009 Sausio 07 d. 23:11
0_protingas>> gaila man taves. Tokia gili paranoja...
1_Protingas
| 2009 Sausio 07 d. 23:00
sutinku su Rolle. Šiaip galvojant galima pagalvot kad spaudžiami Maklaarenai - jie pernai geriausiai šildė padangas, tad jei šymet jos šils greičiau ir dils greičiau, tada Maklarenams gali būti nelabai...vienokonkurento Bridžstounai ferariui padėtų atsikratyt....
Laikinai pašalintas
Rolle
| 2009 Sausio 07 d. 22:40
Bridgestonai gali nors ir kaliosus uzdet,jiems dalampocki.Jokios konkurencijos,tai kam sukt galva del gumos,tegul komandos bapkes kisa ir galvoja.Apsurdiskas sprendimas palikt tik viena padangu tiekeja!
gedas5
| 2009 Sausio 07 d. 18:56
O komandos tikriausiai tiki "Bridgestone" profesionalumu :D
rimsveta
| 2009 Sausio 07 d. 18:43
Tikekimes kad komandos greitai isisavins nauja produkcija.
×

F-1.lt pulsas