Po to, kai oficialiai buvo paskelbta, kad Sebastianas Vettelis pasirašė sutartį su „Ferrari“, Lewisas Hamiltonas išreiškė norą pasirašyti naują kontraktą su „Mercedes“, rašo britų žiniasklaida.
Teigiama, kad britas, kaip ir vokietis, su komanda nori pasirašyti trijų metų trukmės sutartį ir likti joje iki 2021 m.
„Lewisas Hamiltonas kreipėsi į „Mercedes“ ir išreiškė norą pasirašyti trijų metų trukmės sutartį. Pasirašęs naują kontraktą jis komandoje liktų iki 2021 m.“, - rašoma „The Mail on Sunday“.
„Manoma, kad Lewiso noras bus išpildytas. Dabar liko sutarti tik dėl pinigų sumos.“
Priminsime, kad dabartinė L. Hamiltono sutartis su „Mercedes“ baigs galioti kitų metų gale.