C. Carey’is: nauji F-1 varikliai bus geresni (3)

C. Carey’is: nauji F-1 varikliai bus geresni
logo 2017 Rugpjūčio 09 d. 07:17, Daimler

Naujasis F-1 vadovas Chase’as Carey’is yra įsitikinęs, kad naujieji varikliai, kuriuos planuoja naudoti po 2020 m. sezono, bus geresni, o lenktynės įdomesnės.

Amerikietis neslepia, jog mėgaujasi šiemet vykstančia dvikova tarp „Mercedes“ ir „Ferrari“, bet norėtų, kad kovoje dėl titulo kovotų daugiau komandų.

„Mes vis bandome įgyvendinti naujas iniciatyvas. Viena iš jų yra nauji varikliai“, - sakė F-1 vadovas C. Carey‘is.

„Lenkiu galvą prieš „Mercedes“, kurį sukūrė tai, ką dabar matome lenktynių trasose. Bet galios skirtumas tarp naudojamų variklių yra per didelis. Vadovaudamiesi moto „garsiau, pigiau, geriau“, norime daug ką supaprastinti.“

„Kita iniciatyva yra išlaidos. Čempionate turime tokių komandų, kurios per metus išleidžia 500 mln. JAV dolerių. Tuo tarpu kitos išleidžia tik 100 mln. Tai kenkia konkurencijai čempionate. Mes norime padaryti taip, kad komandos galėtų uždirbti iš šito sporto. Bet tiesa yra ta, kad dabar nė viena komanda negauna pelno.“

Komentarai (3)


leksas
| 2017 Rugpjūčio 10 d. 16:20
pagaliau į f-1 atėjo tie žmonės kurie yra profesionalai ir suvokia ką daro, tai ne užsisedėjusi ir apkerpėjusi Bernio aplinka, kurie paskutiniu laiku pamiršo viską, išskyrus kaip skaičiuoti pinigus ir vaikytis pelningesnių kontraktų. Pelnas gi ateina ne tik iš kontraktų, jo?
ZEED
| 2017 Rugpjūčio 09 d. 16:08
Mercedes - Renault - Honda, pagrindinis skirtumas tarp siu komandu variklio galia, tai jei pavyktu 2020 sumazinti skirtuma iki minimalaus, zinoma tai konkurencijai cempionate butu labai naudinga.
deivec
| 2017 Rugpjūčio 09 d. 07:25
Bet galios skirtumas tarp naudojamų variklių yra per didelis.
Cia tarp ko didelis skirtumas ? :D