C. Horneris: nemėgstu, kada žmonės veidmainiauja

C. Horneris: nemėgstu, kada žmonės veidmainiauja
logo 2017 Gruodžio 26 d. 12:02, Pixabay

Daugelis iš tų, kas dirba „Formulėje-1“, pagrindine problema įvardija nuolatinius skraidymus ir negalėjimą praleisti laiko su šeima. Jų tarpe yra ir „Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris...

Christianas Horneris: Pats nemaloniausias procesas – nuolatiniai skraidymai. Aš daug laiko praleidžiu toli nuo šeimos – tame yra didžiausia problema. Be to, aš labai nekenčiu pralaimėjimų. Tačiau norint būti geru laimėtoju, reikia susitaikyti su pralaimėjimais, nors niekas nenori būti nevykėliu.

Kas man dar nepatinka? Kai žmonės veidmainiauja. Tai liečia kai kuriuos personažus F-1 verslo klube. O dar aš negaliu pakęsti sušių. Žalia žuvis yra kažkoks siaubas. Aš visada numetu svorio, kai mes atvažiuojame į Japoniją“.

Christianas Horneris papasakojo ir apie savo hobį: „Daugelį metų aš kolekcionuoju automobilius. Aš turiu keletą įdomių egzempliorių, pavyzdžiui, „Aston Martin“. Paskutinis mano pirkinys – 1960 metų MGB, kurią aš nupirkau žmonai. Tokią mašiną ji nusipirko iš savo pirmosios algos. Vėliau ji ją  atidavė labdarai ir nuo to laiko labai gailėjosi. Pernai aš suradau analogišką mašiną ir padovanojau jai gimtadienio proga“.

„Red Bull“ vadovas taip pat įvardijo savo mėgstamiausią gėrimą: „Šampano ir „Red Bull“ energetinio gėrimo kokteilis. Man tai yra sėkmės skonis...“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas