C. Horneris: Å¡iuo metu niekas negali prilygti M. Verstappenui

C. Horneris: Å¡iuo metu niekas negali prilygti M. Verstappenui
logo 2022 Lapkričio 22 d. 11:05, Pirelli

Red Bull“ vadovas Christianas Horneris mano, kad net ir vairuodamas tokį patį automobilį, šiuo metu niekas negali prilygti Maxui Verstappenui.

Pagerinęs ne vieną rekordą ir iškovojęs penkiolika pergalių, olandas šių metų sezone anksčiau laiko užsitikrino antrąjį čempiono titulą.

C. Horneris abejoja, jog dabar kas nors galėtų prilygti M. Verstappenui.

„Manau, kad Maxas dabar yra tokiame lygyje, kad net ir turėdamas tokį patį automobilį, kas nors kitas galėtų jam prilygti ir pakartoti tai, ką jam pavyko pasiekti šiemet“, - sakė C. Horneris.

Britas pridÅ«rė, kad M. Verstappenas ir Sergio Perezas prisidėjo prie to, jog „Red Bull“ komandai tai buvo geriausias sezonas.

„Abiem mÅ«sų lenktynininkams tai buvo geriausias sezonas „Formulėje-1“. Maxo pasirodymas buvo tiesiog išskirtinis. Po to, kai nugalėjo pernai, jis žengė dar vieną žingsnį čempiono titulo link. Kai aš pradėjau dirbti F-1, vyko tik 17 lenktynių. O Maxas šiemet iškovojo penkiolika pergalių ir dar du kartus nugalėjo sprinto varžybose. Tai neįtikėtina.“

„Kaip komanda, mes nugalėjome 17-oje lenktynių, penkis kartus mÅ«sų sportininkai finišavo pirmoje ir antroje vietose. Jie užėmė pirmą ir trečią vietą čempionate, o komanda tapo čempione konstruktorių įskaitoje. Pagerinome ne tik savo, bet ir F-1 rekordus. Žinoma, buvo visko. Bet pažiÅ«rėjus į viską bendrai, komandai tai buvo nepakartojami metai.“

Sergio Perezas
Pilotas: Sergio Perezas 2023 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 33 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2023 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778