C. Sainzas: viskas įvyko netikėtai (2)

C. Sainzas: viskas įvyko netikėtai
logo 2017 Spalio 12 d. 06:09, Getty Images/Red Bull Content Pool

Po kvalifikacijos Suzukoje „Renault“ paskelbė, kad Carlosas Sainzas keičia Jolyoną Palmerį visos likusiose sezono lenktynėse. Tokia rokiruotė jau buvo apspręsta, tačiau ispanas nežinojo, kada tai atsitiks...

Carlosas Sainzas: „Aš sužinojau šias naujienas iš savo vadybininko likus pusvalandžiui iki oficialaus pareiškimo. Tai įvyko labai netikėtai. Aš nustebau – kaip ir visi kiti.

Aš ruošiausi lenktynėmis, todėl net neturėjau laiko apie tai pagalvoti, bet prieš eidamas miegoti aš supratau, kad perėjimas dabar – puikus šansas man. Aš galėsiu priprasti prie mašinos, prie inžinierių ir mechanikų. Aš buvau visai nieko prieš užbaigti sezoną ir „Toro Rosso“ komandoje, bet kur kas ankstesnis perėjimas į „Renault“ gali suvaidinti didelį vaidmenį, tai duos man geriau susipažinti su naująja komanda ir priprasti prie naujo bolido – jį adaptuoti sau. Šios ketverios lenktynės smarkiai man padės kitais metais. Būtų puiku, jei aš dar galėčiau uždirbti keletą taškų.

Konkuruoti su Hulkenbergu bus sunku. Jis prie šios mašinos vairo jau praleido 16 lenktynių, o man reikės kažkiek laiko prie jos priprasti. Mano tikslas – kuo greičiau pasiekti tokį pat tempą, kokį turi Nickas. Bet tai neateina savaime – reikia daug dirbti, analizuoti duomenis, mokytis pilotuoti šią naują mašiną“.

Carlosas Sainzas pridėjo, kad kol kas nekalbėjo su Jolyonu Palmeriu, bet žada tai padaryti.

„Žinoma, aš esu nusivylęs, kad jam teko išeiti iš „Renault“ ir iš „Formulės-1“ dar iki sezono pabaigos, bet ne aš priiminėjau sprendimus ir tame nėra jokios mano kaltės, - tęsė Sainzas. – Man nereikia prieš nieką atsiprašinėti“.

Komentarai (2)


saab
| 2017 Spalio 12 d. 18:11
rusai jau pries savaite zinojo ir skelbe, o jis tik dabar-vargsas, skaityt matyt nelabai gabus, tikesimes baronka suks geriau nei skaito
deivec
| 2017 Spalio 12 d. 07:18
nieko tokio...tas tetuka turi...ir CS turi tetuka...tai jau cia tikrai nera pries ka atsiprasineti :D