D. Ricciardo: dėl prizinės vietos teko paplušėti (1)

D. Ricciardo: dėl prizinės vietos teko paplušėti
logo 2017 Spalio 08 d. 11:08, Getty Images/Red Bull Content Pool

Trečioje vietoje F-1 lenktynes Japonijoje baigęs „Red Bull“ pilotas Danielis Ricciardo po varžybų teigė, kad jų pabaigoje jam kaip reikiant teko paplušėti dėl prizinės vietos.

Australas šiandien nesugebėjo pasipriešinti priekyje jo finišavusiems Lewisui Hamiltonui ir Maxui Verstappenui. O lenktynių pabaigoje teko atlaikyti Valtteri Botto spaudimą.

„Man tai pirmas kartas, kai čia užlipu ant apdovanojimų pakylos. Šį savaitgalį mano tikslas buvo čia iškovoti prizinę vietą. Džiaugiuosi, jog pavyko pasiekti užsibrėžtą tikslą“, - po lenktynių sakė D. Ricciardo.

„Man ši trasa visada patiko. O su dabartiniais bolidais lenktyniauti joje tapo daug maloniau. Daugumą sportininkų skyrė didesni atstumai, tad žvelgiant mano akimis, lenktynės nebuvo labai įdomios. Galų gale mane pavijo Valtteri. Dėl to, jog varžybų pabaigoje turėjau paplušėti, kad išsaugočiau prizinę vietą, pasidarė tik įdomiau. Buvo tikrai smagu.“

Komentarai (1)


skeptikas
| 2017 Spalio 08 d. 12:06
Nepasiteisino "slightly different setup". Max'as greitesnis buvo. Matyt porai ratų buvo neblogai (aš turiu omeny kvalifikaciją), o per visą distanciją ir pilnais bakais toks mašinos derinimas nepaėjo.