Danieliui Ricciardo sezonas Abu Dabyje užsibaigė siaubingai. Pilotas ne tik, kad nefinišavo lenktynėse, tačiau ir prarado ketvirtąją poziciją čempionate ją užleisdamas Kimi Raikkonenui.
Tiesa, australas visiškai dėl to nesijaudina ir mano, kad taip turėjo nutikti jau seniai.
„Būsiu visiškai atviras. Su tokiu bolidu, jis turėjo jau labai seniai būti mane įveikęs. Todėl tikrai dėl to nepergyvenu“, - kalbėjo „Red Bull“ pilotas.
Ricciardo lenktynių nebaigė jau penktą kartą šį sezoną dėl mechaninių priežasčių.
„Šitas buvo labai skausmingas, tikriausiai skausmingiausias iš visų. Žinoma, buvau suerzintas Ostine, bet tada turėjome dar kitą šansą. Dabar neturėsiu kito šanso iki kovo.
Tai yra tiesiog nepatikimumo problemos ir aš nieko negalėjau padaryti, kad to išvengčiau. Ganėtinai sumautas būdas užbaigti sezoną“, - teigė D. Ricciardo.