D. Ricciardo: „Red Bull“ nekėlė man jokių ultimatumų (1)

D. Ricciardo: „Red Bull“ nekėlė man jokių ultimatumų
logo Vasario 13 d. 06:00, Getty Images / Red Bull Content Pool

Danielis Ricciardo leido suprasti, kad jis nevers „Red Bull“ ilgai laukti jo sprendimo apie tai, kur Danielis lenktyniaus po 2018 metų.

Australo kontraktas su „Red Bull“ užsibaigia šiame sezone ir dar pernai buvo pradėta kalbėti apie tai, kad Ricciardo gali pereiti į kitą stiprią komandą, pavyzdžiui, „Mercedes“ ar „Ferrari“, mat ten gali atsirasti laisvų vietų. Pirmu atveju nei Lewisas Hamiltonas, nei Valtteri Bottas neturi formalių susitarimų su komanda 2019 metams, o antruoju Kimis Raikkonenas ruošiasi užbaigti karjerą.

„Nesinori prieš komandą elgtis taip lyg aš būčiau labai svarbus paukštis, kad mano rankose visos kortos ir visi turi tik laukti, kuomet aš apsispręsiu, - sakė D. Ricciardo. – Sezonui pasibaigus aš turėjau keletą susitikimų su „Red Bull“, bet jie man nekėlė jokių ultimatumų, nereikalavo, kad aš kuo greičiau pasirašyčiau kontraktą, kitaip jie apseis be manęs.

Jie parodė kilniaširdiškumą ir duoda man kažkiek laiko apsispręsti, nes supranta, kad aš noriu pažiūrėti, kaip mes atrodysime bandymuose ir keliuose pirmuose etapuose.

Apskritai, manęs dažnai klausinėja apie kontraktą vien todėl, kad „Red Bull“ jau pratęsė sutartį su Maxu Verstappenu. Jei ne tai, manyčiau, kad man nebūtų tiek daug klausimų. Dabar klausinėti apie tai yra pernelyg anksti, bet tempti iki spalio, tikėtina, taip pat neverta, nes tai būtų per daug vėlu. Kažkokių naujienų šiuo klausimu galima laukti kovo pabaigoje – balandžio pradžioje, kai praeis keletas lenktynių“.

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| Vasario 14 d. 14:28
Butu idomu Ricciardo matyti "Ferrari" ekipoje, o Botta "Red Bull" ekipoje.