D. Ricciardo viliasi, kad galės šiais metais kovoti dėl titulo (3)

D. Ricciardo viliasi, kad galės šiais metais kovoti dėl titulo
logo Sausio 10 d. 09:37, Getty Images / Red Bull Content Pool

„Red Bull“ ekipa supranta, kad norint užtikrinti Danielio Ricciardo ateitį komandoje, jiems reikia paruošti itin galingą bolidą, kad australas galėtų kovoti dėl F-1 titulo.

Per 2017-ųjų sezoną D. Ricciardo iškovojo vieną pergalę, o jo komandos draugas Maxas Verstappenas dvi. O. D. Ricciardo eilinį kartą buvo paklaustas apie galimus santykius su olandu, jei jie abu pradėtų kovoti dėl titulo ir turėjo atsakyti, ar jie išsaugotų savo draugystę tokiame scenarijuje.

„Tikiuosi, kad pavyks jo vardą išsaugoti tarp kvietimų į savo gimtadienį.

Mes jau 2017-ųjų pradžioje kartojome, kad tai būtų labai gera problema, jei mes abu kovotume priekyje. Jei nuo to spręstųsi čempiono titulas, tai mes abu labai noriai priimtume šį iššūkį, tad pažiūrėsime.

Praėjusiais metais mūsų viltys buvo labai aukštai ir dabar tikiuosi, kad per šiuos metus mes dar labiau sumažinsime atsilikimą. Ar to pakanka, kad kautis dėl titulo? Manau, kad tikrai galime būti arti to. Nenoriu nieko prognozuoti per anksti.

Esu tikras, kad daug ko išmokome ir tikiu, kad įdėję tinkamą darbą žiemą, galėsime galingai startuoti“, - teigė D. Ricciardo.

Komentarai (3)


Mendoza69
| Sausio 10 d. 12:40
Mclaren ir tikisi :D
Norge
| Sausio 10 d. 10:35
Life
| Sausio 10 d. 09:41

Renault variklis visas viltis žudo dar net neprasidėjus sezonui.

nu man irgi uzsifiksavo, kad net hasegawa kalbant apie 3 motorus per sezona paminejo, kad ir reno turi problemu (matomai kalbama apie stendinius bandymus del 7 etapu motoro atlaikymo problemu), vadinasi kazkas visgi nera ten pas reno gerai :( gal kas turit kokiu gandu kaip ten sekasi reno su motoru?
Life
| Sausio 10 d. 09:41
Renault variklis visas viltis žudo dar net neprasidėjus sezonui.

F-1.lt pulsas