Dakaro pabaiga: lietuviai vis dar kovoja dėl simbolių bei didelių pasiekimų (1)

Dakaro pabaiga: lietuviai vis dar kovoja dėl simbolių bei didelių pasiekimų
logo Sausio 15 d. 21:00, Komandos nuotr.

Iki 2025 metų Dakaro pabaigos liko 2 greičio ruožai. Šiuo metu jau yra labai aišku, dėl ko kovoja lietuviški ekipažai likusiame Dakare.

Rokas Baciuška svajoja apie pirmąjį dešimtuką, bet artimiausias taikinys – estas Urvo Mannama. Pirmame „Empty Quarter“ greičio ruože klydęs estas turi 7 minučių bei 20 sekundžių pranašumą prieš lietuvį, o tai tikrai panaikinamas atstumas. Jie užima 13 ir 12 vietą bendroje įskaitoje.

Vladui Jurkevičiui ir Gintui Petrui (26 vt.) svarbu pasiekti simbolinį Dakaro finišą. Dėl savo praeitų bėdų V. Jurkevičius su šturmanu A. Paliukėnu Dakaro medalio nebus, bet finišas vis tiek turėtų būti saldus. Pastaruoju metu jie palaiko pagirtiną tempą.

Modestas Siliūnas (52 vieta overall) ir Mykolas Paulavičius (75 vt.) motociklų klasėje sieks finišuoti. Tuo metu Nerimantas Jucius (29 vt.) bei Arūnas Gelažninkas (32 vt.) dar mielai patektų į pirmąjį 30-uką. N. Juciui ši užduotis yra lengvai pasiekiama, o A. Gelažninkas po savo nuotykių devintame GR, finišą irgi labai vertins, nepaisant to, ar galų bus 31-a, ar 30-a vieta.

Vaidotas Žala gali pasiekti ir pirmąjį penketuką. Jis trečiadienį bendroje įskaitoje aplenkė dar vieną svarbų varžovą, Martiną van den Brinką. Prieš „Skuba“ lenktynininką šiuo metu penktoje vietoje yra olandas Keesas Koolenas, kurio pranašumas siekia 1 valandą bei 8 minutes. Skirtumas toks, kuris gali pasinaikinti tik rimtų atsitikimų dėka, bet 11-as greičio ruožas gali būti kertinis, apie tai kalbėjo ir ralio organizatoriai. Bet kuriuo atveju, ir šešta vieta V. Žalai nebūtų blogas pasiekimas, kai skaičiuojami tik pirmi metai sunkvežimių klasėje.

Sunkvežimių klasėje pirmauja Martinas Macikas, automobilių klasėje – Henkas Lateganas, motociklų klasėje – Danielis Sandersas.



Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 01/16 05:37 Atsakyti
Lietuviu mentalitetas,-Ot kad kas varzovui atsitiktu. Vyrai , Jus lenktyniaukit , o nesitikekit , kad visi iskris.
×

TOP naujienos