Daytonoje greičiausias R. van der Zande. L. Strollas - 6-as, F. Alonso - 13-as

logo 2018 Sausio 26 d. 00:57, Wayne Taylor Racing

Rengeris van der Zande buvo greičiausias Daytonos (JAV) trasoje vykusioje kvalifikacijoje ir kartu su „Wayne Taylor“ komanda antrus metus iš eilės iškovojo „pole“ poziciją.

Treniruotėse geriausią rezultatą užfiksavęs „Penske“ pilotas Helio Castronevesas demonstravo puikų tempą ir kvalifikacijoje. Vieną ratą įveikęs per 1 min. 36,090 sek. brazilas buvo pirmas. Bet pačioje kvalifikacijos pabaigoje R. van der Zande „Penske“ lenktynininko rezultatą pagerino vos 0,007 sek. ir iškovojo „pole“ poziciją.

„Action Express“ pilotas Filipe Albuquerque nuo nugalėtojo atsiliko 0,111 sek. ir liko trečias. Tuo tarpu LMP2 klasės bolidą pilotavęs Pato O'Ward iškovojo ketvirtą startinę poziciją.

Geriausiai tarp F-1 pilotų pasirodė Lance‘as Strollas, kuris šeštadienį 24 val. trukmės lenktynes pradės iš šeštos vietos. Tuo tarpu F. Alonso nuo „pole“ iškovojusio R. van der Zande atsiliko beveik sekunde ir liko tryliktoje vietoje. Tiesa, ispanas 1,2 sek. pranoko antrąjį „United Autosports“ komandos bolidą pilotavusį Bruno Senną.

GT Le Mans klasėje geriausią rezultatą užfiksavo „Corvette“ automobiliu važiavęs Janas Magnussenas. Pastarasis antroje vietoje likusį „Ford“ atstovą Joey Handą aplenkė vos 0,019 sek.

GT Daytona klasėje greičiausiai vieną ratą įveikė „Ferrari“ automobilį pilotavęs Danielis Serra.