F-1 laikinai atsisakė planų skirstyti lenktynes pagal regionus

F-1 laikinai atsisakė planų skirstyti lenktynes pagal regionus
logo 2018 Kovo 06 d. 00:45, Force India

F-1 savininkė „Liberty Media“ laikinai atsisakė idėjos lenktynes suskirstyti pagal regionus.

Anksčiau buvo teigiama, kad įgyvendinus tokią idėją pavyks padidinti susidomėjimą sportu bei sumažinti komandų išlaidas.  F-1 komercijos skyriaus vadovas Seanas Bratchesas teigė, kad suskirsčius lenktynes, sezonas prasidėtų Europoje, po to persikeltų į Šiaurės ir Pietų Ameriką ir galų gale pasibaigtų Azijoje.

Lenktynės į regionus galėjo būti suskirstytos ne anksčiau nei 2019 m., bet iškilo tam tikrų problemų. Australija ir toliau nori rengti pirmas sezono lenktynes, o Abu Dabis nenori atsisakyti finalinių varžybų statuso.

Nors neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė informacija apie galimas lenktynes Vietname, Majamyje ir Argentinoje, F-1 vadovas Chase‘as Carey neigia, kad „Liberty Media“ sieks padidinti etapų skaičių iki 25. Anot amerikiečio, svarbu etapų kokybė, o ne kiekybė.

„Nėra tikslaus skaičiaus, kurį norėtume pasiekti“, - sakė C. Carey.

„Žinoma, mes galėtume padidinti etapų skaičių. Yra valstybių, miestų, kurie norėtų surengti F-1 varžybas. Bet mums svarbi kokybė, o ne kiekybė. Mes turime galimybę etapų skaičių padidinti iki 25, bet mums svarbu pasirūpinti, kad lenktynės būtų tokios, kokias sirgaliai nori matyti.“

C. Carey pridūrė, kad ne su visomis valstybėmis yra pasirašyta ilgalaikė sutartis.

„Kai kurios sutartys yra trumpalaikės. Šiemet į čempionatą grįžta Vokietija. Bet sutartis su jais yra pasirašyta tik metams. Turime įdomių galimybių, kuriomis galime pasinaudoti.“


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos