F-1 pilotams bus draudžiama keisti šalmų išdažymus (22)

F-1 pilotams bus draudžiama keisti šalmų išdažymus
logo 2015 Vasario 18 d. 21:45, Getty Images
Britų „Autosport“ skelbia, kad pagal šiemet įsigaliosiančias taisykles, F-1 pilotams sezono metu bus draudžiama keisti savo šalmų išdažymus.
„Formulės-1“ atstovai, vis bandantys pagerinti šou sporte, mano, kad dauguma sirgalių nėra patenkinti tuo, jog kai kurie sportininkai gana dažnai keičia savo šalmų išdažymus.
Praeityje šalmų išdažymai buvo siejami su sporto žvaigždėmis. Iki šiol daugelis puikiai atsimena kokiomis spalvomis ir grafiniais elementais buvo papuoštas legendinio lenktynininko Ayrtono Sennos šalmas.
Tačiau jau kuris laikas vyrauja kiek kitokios mados. Lenktynininkai įprato gana dažnai keisti savo šalmų išdažymus. Šioje srityje turbūt labiausiai pasižymėjo daugkartinis F-1 čempionas Sebastianas Vettelis, kuris per savo karjerą „Formulėje-1“ spėjo panaudoti apie 60 skirtingų šalmų išdažymų.
Pernai buvo priimta taisyklė, kad sportininkai savo karjeros metu turės naudoti tą patį numerį. Šiemet viena iš įsigaliosiančių taisyklių bus ta, jog pilotai sezono metu negalės keisti savo šalmų išdažymų.
Kalbama, kad toks sprendimas buvo priimtas praėjusią savaitę Ženevoje vykūsio F-1 komisijos posėdžio metu, kuriame dalyvavo komandų atstovai bei sporto komercijos teisių valdytojas Bernie Ecclestone‘as.
Tiesa, kad pastaroji taisyklė įsigaliotų, ją dar turi patvirtinti FIA Pasaulio autosporto taryba.

Komentarai (22)
Macazar
| 02/19 17:22 Atsakyti
Gaila, nes kiekvienas pilotas turi etapa ar du kur nori naudoti "special" šalmą. Negi nebūtų paprasčiau riboti šalmo dažymo keitimą iki kokių trijų kartų...
Sajan Minde
| 02/19 15:51 Atsakyti
Isdalies geraikad uzdraus,sutauois pinigu ir dazu:DD
Remsas
| 02/19 12:02 Atsakyti
Mano manymų idėja gera. Kadangi aš lenktynes žiūriu internetu ir nevisda pavyksta rasti geros vaizdo kokybės transiliaciją, tai tikrai būna sunku suprasti kur ir kas važiuoja. Vetelio išvis niekad neskirdavau su jo tais šalmų keitimais... Kai važiuodavo pirmas tai dar susiorientuodavau, bet praėjusiais metai kai įsimaišė į rikiuotės vidurį tai išvis pradingo iš "radaro"... :)))
Tech
| 02/19 10:26 Atsakyti
evbi, Fangio lyg ir nebuvo Alonso tevas? :)
Runius
| 02/19 09:35 Atsakyti
Čia gerai, baigsis vaikų darželis šitas.
Klepsidra
| 02/19 06:51 Atsakyti
Pagerino sou
ddt
| 02/19 06:06 Atsakyti
Misiulis > ne kiekvienas šešliolikmetis prisimins, kad prieš 10, 20 ar dar daugiau metų tos kameros irgi būdavo skirtingų spalvų (su skirtingos spalvos lipdukais). O šalmai visad būdavo vienodi. Senais laikais aš automobilius atskirdavau visų pirma pagal NUMERĮ, kuris MATYDAVOSI nes būdavo rašomas normaliai ir matomoje vietoje. Po to - pagal šalmą. Nes visi žinojo, kad šalmas - kaip sportininko skiriamasis ženklas.
evbi
| 02/19 01:46 Atsakyti
Tech> Ten Alonzo tėvas? Ar vistik Brežnevas? :)
Tech
| 02/19 01:06 Atsakyti
ash.x
| 02/19 01:06 Atsakyti
Koki sh... jie cia mala..? lyg nebutu rimtesniu problemu.. Juokinga!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas