F. Alonso baiminosi, kad pasikartos „Indy 500“ scenarijus (1)

F. Alonso baiminosi, kad pasikartos „Indy 500“ scenarijus
logo 2018 Birželio 17 d. 21:45, Toyota Motorsport GmbH

Pergalę Le Mane šį savaitgalį šventęs Fernando Alonso neslėpė, jog lenktynių pabaigoje baiminosi, kad gali pasikartoti „Indianapolis 500“ scenarijus.

Ispanas dabar gali pasigirti pergalėmis Monake ir Le Mane. Tad iki „trigubos karūnos“ jam trūksta tik pergalės Indianapolyje.

F. Alonso suvaidino svarbų vaidmenį naktį, kai aštuntu numeriu pažymėtas „Toyota“ bolidas vijosi japonų komandos septintu numeriu pažymėtą automobilį. Kazuki Nakajima lenktynes baigė pirmas. Bet ispanas neslepia, kad stebėti komandos draugo pasirodymą paskutinėmis lenktynių valandomis buvo nejauku.

„Nugalėti Le Mane yra netikėtinas jausmas. Dabar vis dar esu nedideliame šoke, nes mes skyrėme tiek daug dėmesio lenktynėms, o stebėti varžybų pabaigą tikrai nebuvo jauku“, - po lenktynių Le Mane sakė F. Alonso.

„Nesu pratęs stebėti, kaip kitas pilotas lenktyniauja mano bolidu. Dažniausiai aš tai darau. Tai buvo įtemptos 24 valandos. Didžiąją lenktynių dalį mūsų bolidus skyrė minutė. Net nežinau kas buvo geriau: žiūrėti TV, miegoti ar stebėti „MotoGP“ lenktynes. Galbūt žiūrėti „MotoGP“ lenktynes buvo geriausia idėja.“

Siekdamas iškovoti „trigubą karūną“ F. Alonso pernai dalyvavo „Indianapolis 500“ lenktynėse. Ispanas kurį laiką pirmavo, bet iki finišo likus 21 ratus pasitraukė iš varžybų dėl „Honda“ variklio gedimo.

Atsižvelgiant į tai, kad praeityje Le Mane „Toyota“ ne kartą nefinišavo dėl technikos gedimų, F. Alonso baiminosi, kad panašus scenarijus vėl galėjo pasikartoti.

„Lenktynės Indianapolyje yra dalis „trigubos karūnos“, tad pernai dalyvavau jose. Mes pirmavome lenktynėse, buvome arti pergalės, bet nepasinaudojome galimybe. Čia mes taip pat pirmavome ir aš pradėjau nerimauti, kad mus gali vėl sustabdyti technikos gedimas. Bet mums pavyko iškovoti pergalę.“

F. Alonso džiaugėsi, jog būnant naujoku jam pavyko įveikti sportininkus, kurie Le Mane startavo ne pirmą kartą.

„Kai atsiranda noras sužinoti ar gali būti geresniu pilotu, „triguba karūna“ tampa labai patraukliu tikslu. F-1 beveik viskas priklauso nuo komandos pajėgumo. Jei tavo komanda stipriausia - finišuosi pirmoje arba antroje vietoje. jei tavo komanda trečia pagal pajėgumą - lenktynėse kovosi dėl penktos arba šeštos vietos. Tad tam, kad taptum geresniu pilotu, turi nugalėti įvairiuose čempionatuose ir įveikti tų čempionatų specialistus.“

Komentarai (1)


žiūrovas f-1
| 2018 Birželio 18 d. 23:17
Karma kartais buna tikra kale.
×

F-1.lt pulsas