F. Alonso: Tikiuosi, kad 2018 metais ir mes laimėsime

F. Alonso: Tikiuosi, kad 2018 metais ir mes laimėsime
logo 2017 Lapkričio 01 d. 06:24, McLaren

Meksikoje Fernando Alonso uždirbo taškų, nors startavo tik iš 18 vietos dėl baudų. Apibendrindamas lenktynės „El Largueno“ eteryje, jis kalbėjo apie dvikovą su Lewisu Hamiltonu, savo čempiono titulus bei ateities planus...

Fernando Alonso: „Aš tikėjausi pakovoti su Hamiltonu: aš galėjau naudoti DRS, kol važiavau paskui Magnusseną, todėl išlaikiau Lewisą už savęs. Bet po to aš atsilikau nuo Kevino ir prasidėjo problemos. Per tuos pusantro rato aš pasistengiau maksimaliai apsunkinti Lewisui gyvenimą, kovos įkarštyje mes susilietėme ratais, bet elgėmės pagarbiai. Tikiuosi, visiems patiko ši dvikova.

Galima pasakyti, kad šiais metais Hamiltonas visai neturėjo varžovų, jei turėsime galvoje tai, kad „Mercedes“ Konstruktorių taurę iškovojo likus 4 lenktynėms, o Lewisas garantavo sau titulą likus trims lenktynėms iki sezono pabaigos. 2016 metais jis iš paskutiniųjų kovojo su Niko Rosbergu, o šiais metais čempiono vardą mes sužinojome pirma laiko – „Mercedes“ fantastiškai praleido sezoną, juos galima tik pasveikinti. Aš asmeniškai pasveikinau Lewisą. Tikiuosi, kad kitais metais mes galėsime stoti su juo į kovą.

Pavyti „Mercedes“ bus labai sunku, bet mes pasistengsime tai padaryti, o galimybė pakovoti dėl titulo kitais metais mums būtų didelis žingsnis į priekį. Reikia susikaupti ir investuoti į ateitį.

Su nekantrumu laukiu galimybės išbandyti „Renault“ jėgos agregatą. „Formulė-1“ nėra tikslioji matematika, kiekvienais metais, kai mašina pirmą kartą išvažiuoja į trasą, atsitinka malonių ir nemalonių siurprizų. Per pastaruosius trejus metus mes turėjome apsčiai nemalonių siurprizų, todėl aš tikiuosi sėkmingų permainų ir to, kad mes galėsime pasirodyti viename lygyje su „Red Bull“. Sprendžiant iš Verstappeno pergalės Meksikoje, „Renault“ turi labai gerą variklį.

Keletas lenktynių paeiliui mes atsivežame aerodinaminius atnaujinimus – jie pasirodė efektyvūs, todėl dabar mes turime viską, kad kitais metais taptumėme stipresniais. Mašina su „Renault“ jėgaine ką tik laimėjo lenktynes, todėl tikiuosi, kad 2018 metais ir „McLaren“ galės nugalėti.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas