Flavio Briatore nevyniojo žodžių į vatą ir tiesiai šviesiai pasakė, kad F-1 bando užgožti, arba kitaip tariant, nužudyti Maxą Verstappeną.
F. Briatore yra įsitikinęs, kad teisėjai olandui skiria per daug baudų.
„Maxas Verstappenas yra naujoji F-1 žvaigždė. Jam sekasi labai gerai, bet mes bandome jį nužudyti. Tai yra beprotiška.
F-1 pasidarė per daug kontroliuojama. Privaloma leisti pilotams kovoti daugiau.
Motociklų kovos nėra juokai. Jie kaunasi ratas prie rato važiuojant 300 km/val greičiu ir vis daugiau žmonių tai seka“, - teigė F. Briatore.