F. Massa: su senais bolidais tu buvai priverstas važiuoti kaip močiutė

F. Massa: su senais bolidais tu buvai priverstas važiuoti kaip močiutė
logo 2017 Gruodžio 25 d. 14:00, Williams / LAT Images

Felipe Massa užbaigė savo ilgą F-1 lenktynininko karjerą ir išbandė ne vieną skirtingą bolidą.

Brazilas atskleidė, kad naujieji bolidai sugrąžino gerą jausmą, kurį jis jausdavo prieš 10 metų.

„Tikrai prisiminsiu, kaip smagu vairuoti 2017-ųjų bolidą. Vairuoti šį bolidą tikrai yra geras jausmas.

Manau, kad norėdamas įveikti gerą ratą, tu turi būti geras pilotas, ne toks kaip anksčiau, kai iškarto susidėvėdavo padangos ir tu turėdavai važiuoti kaip močiutė. Dabar turi važiuoti, kaip lenktynininkas.

Tai primena 2006, 2007 ir 2008 bolidus. Tu turi bolidą, kuris pasiruošęs priimti viską ir pilotas tikrai gali rizikuoti ir tinkamai važiuoti“, - teigė F. Massa.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas