F. Vasseuras nekelia komandai konkrečių tikslų

F. Vasseuras nekelia komandai konkrečių tikslų
logo 2022 Gegužės 01 d. 12:57, Pirelli

„Alfa Romeo“ komandos vadovas Fredericas Vasseuras nuteikia komandą siekti stabilių rezultatų viso šio sezono metu ir nekelia jokių konkrečių užduočių kiekvienoms atskiroms lenktynėms.

Kol kas Hivillo komandai pavyksta reguliariai uždirbti taškus dėl didelės Valtteri Botto patirties ir gero C42 greičio: trijuose iš pirmųjų keturių etapų suomis finišavo pirmame aštuntuke, o Saudo Arabijoje pasitraukė dėl techninių priežasčių, nors važiavo irgi 8 vietoje.

Kartu V. Bottas Imoloje užėmė net penktą vietą ir F. Vasseuro nuomone, jis baigiamojoje lenktynių stadijoje buvo greitesnis už Lando Norrisą ir George'ą Russellą, kurie finišavo priešais Valtteri. Kita vertus, „Alfa Romeo“ vadovas mano, kad ateityje būtų neteisinga orientuotis į pirmą aštuntuką ar net penketuką, kadangi visada reikia stengtis lenktynėse padirbėti kuo geriau.

„Aš nenoru komandai kelti jokių tikslų. Gal būt aš neteisus, bet visada stengiuosi savo darbą padaryti kuo geriau ir iš komandos noriu to paties, - leidiniui „The Race“ kalbėjo F. Vasseuras. - Mes dirbame ties visa eile atnaujinimų, kuriuos atsivešime į Barseloną ir turime viską padaryti teisingai, visiškai susikoncentruoti ties darbu, o tada pažiūrėsime, kaip mes atrodysime bendrame fone.

Nenoriu konkretizuoti užduočių ekipai, kad tai būtų trečioji, penktoji ar septinta vieta. Reikia kokybiškai atlikinėti savo darbą, o visa kita paaiškės sezono pabaigoje“.

Po keturių etapų „Alfa Romeo“ Konstruktorių taurės įskaitoje yra penkta, turi surinkusi 25 taškus, iš jų 24 pelnė V. Bottas ir tik vieną – debiutantas Guanyu Zhou. Tačiau F. Vasseuras galvoja, kad kai bolidas yra konkurencingas, tai tiek ir komandai, tiek ir Valtteri yra lengviau rodyti neblogus rezultatus, o tikrą išbandymą kolektyvas pajus tada, kai teks susidurti su sunkumais.

„Kai viskas sekasi neblogai, susitvarkyti su užduotimis yra lengviau – tiek Bottui, tiek ir mums, žodžiu, visiems, - sakė šveicarų komandos vadovas. - Šiuo periodu reikia džiaugtis ir tikiuosi, kas jis užtruks ilgai ir mums pavyks išlaikyti dabartinį sportinį lygį.

Bet galiausiai kažkuriuo sezono metu prasidės sudėtingumai ir būtent tokiais momentais komandai reikės išsaugoti susitelkimą ir dirbti kuo geriau. Labai džiaugiuosi tuo, kaip komanda dirba šiuo metu – dabar rezultatai pasiekiami palyginus nesunkiai“.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2024 sezono taškai: 154
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau
Valtteri Bottas
Pilotas: Valtteri Bottas 2024 sezono taškai:
Komanda: Sauber Amžius: 34 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332