„Ferrari“ komandos vadovas Fredas Vasseuras paragino komandą siekti didesnio pastovumo po permainingos 2025 metų sezono pradžios.
Po Saudo Arabijos „Grand Prix“ lenktynių F. Vasseuras pasidalijo įžvalgomis apie Charleso Leclerco pasirodymą: „Net ir su kietosiomis padangomis lenktynių pabaigoje Leclercas buvo labai stiprus, tačiau nuo pat pradžių, pirmuosiuose ratuose, jis buvo kiek atsargesnis.“
„Jis žinojo, kad strategija – važiuoti ilgiau, ir nuo pirmo rato iki finišo tai labai gerai įgyvendino. Manau, jis spaudė kiekviename rate tarsi per kvalifikaciją, o padangų valdymo prasme viskas klostėsi puikiai. Galbūt šį savaitgalį galime laikyti pagrindu tolesniam sezono progresui, bet mums tikrai reikia daugiau pastovumo“, - pridėjo prancūzas.
F. Vasseuras taip pat akcentavo kvalifikacijos svarbą: „Kvalifikacijoje pritrūko nedaug iki trečios vietos, ir kai startuoji iš ketvirtos pozicijos, patenki į nešvarų orą, tuomet lenktyniauti žymiai sunkiau... Tai gerai, bet, kaip visada, matau ir neigiamą pusę – turime pagerinti pasirodymus kvalifikacijoje, nes geresnė starto pozicija duotų daug daugiau.“