„F1 2010“ žaidimas įgauna kontūrus (62)

„F1 2010“ žaidimas įgauna kontūrus
logo 2010 Kovo 18 d. 22:55, Codemasters
Trečiadienį „Codemasters“ Londone (Didžioji Britanija) pristatė savo kuriamą naująjį „F1 2010“ žaidimą. Kūrėjai šį produktą ketina išleisti jau šių metų rugsėjo mėnesį.
Aukštos raiškos žaidimas bus skirtas asmeniniams kompiuteriams ir „Xbox 360“ bei „Playstation 3“ platformoms. Jis kuriamas naudojant modifikuotą „Ego“ variklį, kuriuo buvo paremti ankstesni šios kompanijos kūriniai „Grid“ ir „Dirt“.
Renginio metu buvo pademonstruota ankstyva žaidimo versija. Bandžiusieji susidarė įspūdį, kad bolidą iš pradžių vairuoti yra palyginti lengva, tačiau įvaldyti važiavimo subtilybes geram rezultatui pasiekti – toli gražu ne paprasta.
Virtualus bolidas realistiškai reaguoja į trasos savybes – pavyzdžiui, užvažiavus ant kelkraščio prarasti jo kontrolę daug lengviau. Išmėginusieji potyrius lygina su „Gran Turismo“ bei „Forza“ žaidimais, tačiau pažymi, kad kūrinys kol kas tikrai neprilygsta „Grand Prix Legends“ sudėtingumui.

„F1 2010“ išsiskirs sudėtingu besikeičiančių trasos charakteristikų varikliu. Bus atsižvelgiama ne tik į oro sąlygas, bet ir į padangų būklę, jų apnašas bei gumos kiekį ant kelio paviršiaus. Lenktynių savaitgalio pradžioje, penktadienio treniruotėse, trasoje sukibimas bus gerokai prastesnis nei vėliau. Skirsis ir trasos savybės lenktyninėje trajektorijoje bei už jos. Po lietaus, džiūvant ribotam trasos pločiui, teks padangas tausoti jas aušinant už lenktyninės trajektorijos stovinčiose balose.
Žaidime bus įdiegtas ir pažangus bolido pažeidimų modelis. Bus galima ne tik nulaužti sparnus ar ratus avarijos metu, bet ir pažeisti pakabą aštriai kirtus kelkraštį, apgadinti padangas blokuojant ratus. Daugiau interaktyvumo turėtų būti ir boksuose – pavėlavę sustoti numatytoje vietoje, rizikuosite partrenkti mechaniką.
Nuotraukų galerija: „F1 2010“ žaidimo vaizdai
Kompiuterio valdomi priešininkai „F1 2010“ turėtų būti gana protingi ir įnirtingai priešintis bandymams juos aplenkti. Tiesa, jau dabar atskleista, kad vienu bolidu sekti kitą ir pasiruošti manevrui bus gerokai lengviau nei tikrovėje. Be to, kūrėjai atskleidė, kad lenktynininkų forma skirsis skirtingose trasose – pavyzdžiui, „Ferrari“ pilotas Felipe Massa turėtų būti labai stiprus Stambule, Turkijoje.
Žaidžiant karjeros režimu, teks bendrauti ir su žiniasklaida, bendrauti spaudos konferencijose bei vaikščioti garaže ir užkulisiuose. Norint patirti lenktyniavo keliese malonumus, internetu bus galima vienu metu žaisti su 12 partnerių.
Nors trečiadienį demonstruotame žaidime ir buvo matomi 2009 m. bolidai, kūrėjai užtikrino, kad galutinėje produkto versijoje bus visi 2010 m. elementai: komandos, bolidai, lenktynininkai, trasos bei taisyklių elementai.
Ko vis dėlto trūks? Žaidime nebus saugos automobilio ir apšilimo rato. Kūrėjų nuomone, šie dalykai nėra svarbūs, tačiau „Codemasters“ neatmetė galimybės šių funkcijų įtraukti ateityje. Kūrėjai taip pat užsiminė apie mintis vėlesnėse savo produkto versijose pridėti ir žemesnės kategorijos, pavyzdžiui, GP2, lenktynių čempionatą.

Komentarai (62)
MonzerO
| 08/25 11:47 Atsakyti
Viskas labai puiku labai laukiu :D Bet tikras sudas, kad nera saugos automobilio ir apsilimo rato nu vat cia tai x*****va
hoksila
| 03/24 18:38 Atsakyti
tik deja jis ne anglu kalba, tad del to siulau kreiptis i mane, nurodytu skype adressu - viska sutvarkysim ;)
hoksila
| 03/24 18:38 Atsakyti
hoksila
| 03/24 18:37 Atsakyti
DEMESIO. sorry jaudriau, tieisog uzdek korta jei ka. siulau suzaisti formule1 online, pagal F1 CHALLENGE WALU SERIES 2010 MOD'a. visi kas uzsikabino, rasykit i skype D.w.a.y.1 LAUKIU! jau uzregistravau 4 zaidejus. laukiu dar daugiau norinciu ir galinciu pasigalineti virtualioje f1 trasoje. (sorry kad ne rfactor - esu klasikos megejas)
jaudrius
| 03/21 23:42 Atsakyti
Nedaug vilčių, bet vis viena laukiu.
nepaprastai
| 03/21 18:51 Atsakyti
oj laukiam laukiam, mes sveteliu laukiam..
triperis2x
| 03/20 13:21 Atsakyti
Jei GRID kazkam NE arkada tada jis lameris. Voi atsiprasau - beviltiskas lameris :D
rF1
| 03/20 13:11 Atsakyti
Joykiller>duok spuogotam pasireiksti, jis bent tuom pasitenkina, neatimk is jo sito dziaugsmo.
Joykiller
| 03/19 22:46 Atsakyti
Labiau džiaugtis gyvenimu tamstai reiktų, o ne matyti tik juodą ar baltą ;) Ar švaistyti laiką į kitus kreipiantis "jūs, vaikai"..
Xtremez
| 03/19 20:56 Atsakyti
mustafa> tai kad buvo pas mus kartingas.Po sezono pardavem.Tiek is to kartingo ir teliko.Galeciau bet kada dar viena nusipirkti, bet kam jus cia vaikai man ta kartinga siulot?As jau nusipirkau tai kas daug greiciau negu kartingas ir ka?Vazineju karts nuo karto.Nu ir? Tai absoliuciai neitakoja mano simracing'o uzsiemimo kurio nemeciau ir nesiruosiu mesti.Du skirtingi dalykai kuriu nereikia maisyti.Lygiai taip pat kaip jus losiat kvailas arkadas, kai kas losia rimtus simuliatorius kuriuos ivaldyti ir juose kazka pasiekti yra 100kartu idomiau negu bukas nesamones.P.S.Siaip senai buciau cia nerasinejes bet kazkaip labai linksma pirstus pamiklinti tai galim toliau padiskutuoti i vienus vartus (simracing'o naudai):)))
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas