FE. A. Simsas šeštąjį „Formulės-E“ sezoną pradės iš „pole“ pozicijos

logo 2019 Lapkričio 22 d. 13:00, Formula-E / LAT Images

Šiandien vyksiančias pirmąsias šeštojo „Formulės-E“ sezono lenktynes Saudo Arabijoje iš „pole“ pozicijos pradės BMW komandos pilotas Alexanderis Simsas.

Po grupės važiavimų britas buvo trečias. Bet paskutinėje kvalifikacijos dalyje, kurioje varžėsi šeši stipriausi sportininkai, britas vieną trasos ratą įveikė per 1 min. 14,563 sek. ir iškovojo pirmą startinę poziciją.

Kovoje dėl „pole“ pozicijos A. Simsas greičiu pranoko abu „Mercedes“ komandos lenktynininkus Stoffelį Vandoorne‘ą bei Nycką de Vriesą, likusius atitinkamai antroje ir trečioje vietose.

Ketvirtą startinę poziciją iškovojo „Venturi“ komandos lenktynininkas Edoardo Mortara, kuris kartu su A. Simu į kitą etapą pateko iš trečiosios grupės.

Startines pozicijas trečioje startinėje eilėje pasidalino „Virgin“ ekipos pilotas Samas Birdas, buvęs greičiausias grupių važiavimuose, ir „Mahindra“ atstovas Jerome‘as d‘Ambrosio.

S. Birdas, paskutinėje kvalifikacijos dalyje, trasoje pasirodė paskutinis ir turėjo galimybę iškovoti „pole“, bet pirmame sektoriuje padarė klaidą ir liko tik penktas.

Debiutantė „Porsche“ komanda, su Andre Lottereriu priešakyje, pirmąsias sezono lenktynes pradės iš septintosios pozicijos. Tuo tarpu čempiono titulą ginantis Jeanas-Ericas Vergne‘as kvalifikacijoje užfiksavo vienuoliktą rezultatą. O prancūzo draugas Antonio Felixas da Costa, pernai nugalėjęs Saudo Arabijoje, liko tik 21-as.

Pirmosios šeštojo „Formulės-E“ sezono lenktynės Saudo Arabijoje prasidės 14:00 val. Lietuvos laiku. Lenktynių transliaciją bus galime stebėti per „Eurosport 1“ TV kanalą.