FE. Antroje kvalifikacijoje Berlyne greičiausias F. Rosenqvistas

logo 2017 Birželio 11 d. 14:45, Formula-E

Vakar iškovojęs pergalę, šiandien Felixas Rosenqvistas buvo greičiausias antroje Berlyno trasoje vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje. Tai antroji švedo iškovota „pole“ pozicija sezone.

Čempionato naujokas kvalifikacijoje vos 0,098 sek. pranoko lenktynininkų įskaitos lyderį Sebastieną Buemį, kuris lenktynes pradės iš antros pozicijos.

F. Rosenqvistas nebuvo pats greičiausias pirmoje kvalifikacijos dalyje, bet vėliau, kai dėl „pole“ pozicijos varžėsi penki greičiausi sportininkai, švedas vieną ratą įveikė 1 min. 08,208 sek. Nors sportininkas neliko itin patenkintas rezultatu, kaip paaiškėjo vėliau, tokio rezultato pakako „pole“ pozicijai iškovoti.

Po vakar vykusių lenktynių diskvalifikuotas S. Buemi šiandien greičio nestokojo. Šveicaras mažiau nei viena dešimtąja sekundės dalimi nusileido F. Rosenqvistui ir liko antras.

Pirmoje kvalifikacijos dalyje geriausią rezultatą užfiksavo „Virgin“ ekipos lenktynininkas Samas Birdas. To paties sportininkui nepavyko pakartoti „superpole“ važiavimuose. S. Birdas liko ketvirtas. Viena pozicija aukščiau lenktynes pradės brito komandos draugas Jose Maria Lopezas.

Lėčiausias paskutinėje kvalifikacijos dalyje buvo Jeanas-Ericas Vergne‘as. Greičiu nenustebinęs prancūzas turėjo pasitenkinti penkta vieta.

Antrosios „Formulės-E“ lenktynės Berlyno trasoje prasidės šiandien 17:00 val. Lietuvos laiku.