FE. Berlyne vykusioje kvalifikacijoje greičiausias buvo S. Buemi

logo 2019 Gegužės 25 d. 13:02, Formula-E

Keturiomis dešimtosiomis sekundės dalimis varžovą pranokęs Sebastienas Buemi iškovojo pirmą startinę poziciją Berlyne, Vokietijoje, vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje. Tai antroji šveicaro „pole“ šiame sezone.

Paskutinėje važiavimų dalyje „Nissan“ komandos lenktynininkas vieną ratą įveikė per 1 min. 07,693 sek. ir aplenkė iki tol pirmavusį Lucą di Grassį. Tarp šių dviejų sportininkų įsiterpė čempionato naujokas Stoffelis Vandoorne‘as, kuris nuo kvalifikacijos nugalėtojo atsiliko 0,398 sek.

Greta L. di Grassi iš ketvirtosios pozicijos startuos S. Vandoorne‘o komandos draugas Gary Paffettas.

Alexas Lynnas kvalifikacijoje užfiksavo penktą rezultatą. O Alexanderis Simsas liko šeštas. Tiesa, už sukeltą incidentą Monake vykusiose lenktynėse, pastarajam sportininkui bus pritaikyta 5 starto pozicijų bauda. Tad iš šeštosios vietos startuos antrasis „Audi“ komandos lenktynininkas Danielis Abtas. Bet pastarasis taip pat gali būti nubaustas už tai, jog komanda dar prieš važiavimus pakeitė slėgį padangose.

Čempionato lyderis Jeanas-Ericas Vergne‘as kvalifikacijoje liko devintas. Prancūzas startuos aštuntas. Bet jei teisėjai nubaus D. Abtą, J.-E. Vergne‘as lenktynes pradės iš septintos pozicijos.

„Formulės-E“ lenktynės Berlyne prasidės 14:00 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę varžybų transliaciją bus galima stebėti per „Eurosport 1“ kanalą.