FE. Čilėje „pole“ poziciją iškovojo J.-E. Vergne‘as

logo 2018 Vasario 03 d. 18:43, Formula-E

Jeanas-Ericas Vergne‘as iškovojo „pole“ poziciją Čilėje, Santjago mieste, vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje. Tuo tarpu čempionato lyderis Felixas Rosenqvistas startuos tik 14-as.

J.-E. Vergne‘as savo grupėje buvo tik ketvirtas, bet paskutinėje kvalifikacijos dalyje prancūzas 0,194 sek. pranoko Sebastieną Buemį ir iškovojo „pole“ poziciją.

Čempiono titulą ginantis Lucas di Grassi kvalifikacijoje užfiksavo trečią rezultatą, bet už tai, jog brazilo bolide dar prieš savaitgalio važiavimus buvo pakeistos tam tikros detalės, sportininkui bus pritaikyta 10 starto pozicijų bauda.

Pritaikius baudą L. di Grassi, Andre Lottereris ir Samas Birdas lenktynes pradės atitinkamai iš trečios ir ketvirtos pozicijų.

Tam, kad patektų į paskutinę kvalifikacijos dalį Nelsonui Piquet pritrūko vos vienos dešimtosios sekundės dalies. Bet pritaikius baudą L. di Grassi, brazilas varžybas pradės iš penktos pozicijos.

Šiandien greičiu neišsiskyrė F. Rosenqvistas. Švedas kvalifikacijoje užfiksavo tik 14-ą rezultatą ir startuos 9 pozicijomis žemiau nei pagrindinis jo varžovas kovoje dėl titulo S. Birdas.

Nesublizgėjo ir F. Rosenqvisto komandos draugas Nickas Heidfeldas, kuris kvalifikacijoje liko tik 15-as.

„Formulės-E“ lenktynės Čilėje prasidės šiandien 21:00 val. Lietuvos laiku. Tiesioginę varžybų transliaciją lietuviai gali stebėti per „Eurosport“.