FE. Niujorke greičiausias S. Buemi, o teisėjų nubaustas J.-E. Vergne‘as - paskutinis

FE. Niujorke greičiausias S. Buemi, o teisėjų nubaustas J.-E. Vergne‘as - paskutinis
logo 2018 Liepos 14 d. 20:37, Formula-E

Sebastienas Buemi buvo greičiausias šiandien Niujorke vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje ir iškovojo „pole“ poziciją. Tuo tarpu dėl pirmojo čempiono titulo kovojantis Jeanas-Ericas Vergne‘as važiavimų metu viršijo leistinos panaudoti galios limitą, už tai buvo nubaustas ir liko paskutinis.

J-E. Vergne‘as buvo greičiausias Bruklino trasoje tarp pirmos grupės sportininkų. Tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, prancūzas bei jo komandos draugas Andre Lottereris kvalifikacinių važiavimų metu viršijo leistinos panaudoti galios limitą. Teisėjai nusprendė, kad abu sportininkai pažeidė taisykles, tad anuliavo abiejų lenktynininkų užfiksuotus rezultatus.

Čempionato lyderis J.-E. Vergne‘as buvo nustumtas į rikiuotės galą, už A. Lottererio ir Oliverio Turvey, kuris lenktynėse nestartuos, nes treniruočių metu patyrė avariją ir susilaužė ranką. J.-E. Vergne‘as galėjo pasiguosti tik tuo, jog pagrindinis jo varžovas kovoje dėl čempiono titulo Samas Birdas kvalifikacijoje liko tik 14-as.

Paskutinėje važiavimų dalyje geriausią rezultatą užfiksavo S. Buemi ir iškovojo antrąją „pole“ poziciją ketvirtame FE sezone. Šveicaras puse sekundės pranoko „Jaguar“ komandos atstovą Mitchą Evansą.

Sekunde nuo komandos draugo atsilikęs Nicolas Prostas liko trečias, o ketvirtoji startinė vieta atiteko Jerome‘ui d'Ambrosio. Greičiausiųjų penketuką užbaigė „Audi“ komandos pilotas Danielis Abtas.

Priešpaskutinės FE sezono lenktynės Niujorke prasidės šiandien 22:33 val. Lietuvos laiku.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas