FE. Niujorke pergalę iškovojo R. Frijnsas, o J.-E. Vergne‘as antrą kartą tapo čempionu

FE. Niujorke pergalę iškovojo R. Frijnsas, o J.-E. Vergne‘as antrą kartą tapo čempionu
logo 2019 Liepos 15 d. 00:42, Formula-E

„Virgin“ komandos lenktynininkas Robinas Frijnsas triumfavo paskutinėse sezono lenktynėse, surengtose Niujorke. Tuo tarpu Jeanas-Ericas Vergne‘as iškovojo čempiono titulą. Prancūzas tapo pirmuoju sportininku „Formulės-E“ istorijoje, kuriam pavyko iškovoti daugiau nei vieną čempiono titulą.

Lenktynes sėkmingai iš pirmosios pozicijos pradėjo kvalifikacijos nugalėtojas Alexas Simsas. Bet 16-ame lenktynių rate britą aplenkė ir lenktynių lyderiu tapo minėtasis R. Frijnsas. Pastarajam pavyko išsilaikyti rikiuotės priekyje ir finišuoti pirmoje vietoje. Olandui tai buvo antroji pergalė sezone.

Čempionate pirmavęs J.-E. Vergne‘as paskutinėse sezono lenktynėse turėjo finišuoti mažiausiai septintoje vietoje, kad antrą kartą taptu čempionu. Prancūzui pavyko prasibrauti iki pirmojo dešimtuko. Netoli priekyje važiavo pagrindinis jo varžovas kovoje dėl titulo Lucas di Grassi. Lenktynių pabaigoje pastarasis, kovodamas dėl septintos vietos, neišvengė kontakto su „Jaguar“ komandos atstovu Mitchu Evansu. L. di Grassi taip ir nepasiekė finišo, M. Evansas liko už pirmojo dešimtuko ribos, o J.-E. Vergne‘as sėkmingai finišavo ir antrus metus iš eilės tapo FE čempionu. Tuo tarpu jo atstovaujama „DS Techeetah“ komandinėje įskaitoje įveikė „Audi“ ekipą ir tapo čempione.

Antroje vietoje finišo liniją kirto kvalifikacijos nugalėtojas A. Simsas. Britui tai buvo pirmasis kartas sezone, kuomet jis užlipo ant apdovanojimų pakylos. O trečioji vieta atiteko šeštadienį Niujorke triumfavusiam Sebastienui Buemi, kuris lenktynininkų įskaitoje pakilo į antrą vietą.

Rezultatai


Komentarai (0)
×

F-1.lt pulsas