FE. Romoje - trečioji F. Rosenqvisto „pole“

logo 2018 Balandžio 14 d. 14:32, Formula-E

Felixas Rosenqvistas beveik septyniomis dešimtosiomis sekundės dalimis aplenkė Samą Birdą ir iškovojo „pole“ poziciją Romoje vykusioje „Formulės-E“ kvalifikacijoje. Tai trečioji sportininko „pole“ ketvirtame FE sezone.

„Mahindra“ pilotas buvo antras savo grupėje, nusileidęs tik „Techeetah“ atstovui Andre Lottereriui. Tačiau paskutinėje kvalifikacijos dalyje švedas įveikė visus varžovus vieną ratą įveikęs per 1 min. 36,311 sek.

F. Rosenqvistas 0,676 sek. aplenkė antroje vietoje likusį „Virgin“ atstovą S. Birdą. Tuo tarpu britas trimis dešimtosiomis sekundės dalimis pranoko trečią starto poziciją iškovojusį „Jaguar“ pilotą Mitchą Evansą.

Grupės važiavimuose pranokęs F. Rosenqvistą, A. Lottereris vėliau nesugebėjo rimčiau pasipriešinti varžovams ir nuo „pole“ poziciją iškovojusio „Mahindra“ piloto atsiliko beveik sekunde.

Ratus viename iš posūkių užblokavęs Sebastienas Buemi kvalifikacijoje liko penktas. Šveicaras nuo F. Rosenqvisto atsiliko pusantros sekundės.

Čempiono titulą ginantis Lucas di Grassi nepateko į paskutinę kvalifikacijos dalį ir turėjo pasitenkinti šešta vieta.

„Formulės-E“ lenktynės Romos miesto trasoje prasidės šiandien 17:00 val. Lietuvos laiku. Varžybas tiesiogiai bus galima stebėti per „Eurosport“.