FE. Teisėjų nubaustas M. Guntheris prarado iškovotą antrą vietą

FE. Teisėjų nubaustas M. Guntheris prarado iškovotą antrą vietą
logo 2019 Lapkričio 23 d. 19:50, Formula-E

Už neleistinus veiksmus teisėjų nubaustas BMW pilotas Maximilianas Guntheris prarado šiandien Saudo Arabijoje vykusiose „Formulės-E“ lenktynėse iškovotą antrą vietą.

Vokiečiui, aplenkus du varžovus trasoje važiuojant saugos automobiliui, buvo skirta 24 sek. bauda.

Trasoje esant saugos automobiliui, taisyklės draudžia lenkti varžovus. Nepaisant to, M. Guntheris aplenkė ne tik L. di Grassį, bet ir S. Vandoorne‘ą.

Po lenktynių, kuriose M. Guntheris nusileido tik komandos draugui Alexanderiui Simsui ir finišavo antras, FIA teisėjai išanalizavo video medžiagą. Vokiečiui skyrus baudą ir ją pritaikius, sportininkas rezultatų lentelėje nukrito į vienuoliktą vietą. L. di Grassi atiteko antroji vieta. O S. Vandoorne‘as antrose lenktynėse iš eilės liko trečias.

Tokia pati bauda buvo skirta ir čempionato naujokui Nyckui de Vriesui, aplenkusiam varžovą trasoje važiuojant saugos automobiliui.

Oliveris Turvey buvo diskvalifikuotas iš lenktynių už tai, jog varžybų metu panaudojo daugiau nei leidžiama energijos. Britas leistiną ribą viršijo vos 0,06 kWh.

Pritaikius baudas minėtiems sportininkams į pirmąjį dešimtuką pakilo ir taškus iškovojo Jeanas-Ericas Vergne‘as, Brendonas Hartley ir Antonio Felixas da Costa.

Komentarai (0)


×

F-1.lt pulsas