FIA: keiksmažodžiai ant F-1 apdovanojimų pakylos – netoleruotini

FIA: keiksmažodžiai ant F-1 apdovanojimų pakylos – netoleruotini
logo 2012 Lapkričio 08 d. 20:39, Red Bull/Getty Images
Abu Dabio GP lenktynių apdovanojimų ceremonijos metu vykusiame interviu „Lotus“ pilotas Kimi Raikkonenas ir sezono lyderis „Red Bull“ narys Sebastianas Vettelis neišvengus keiksmų, Tarptautinė automobilių federacija (FIA) įspėjo lenktynininkus daugiau taip nesielgti.
Organizacijos vadovo Jeano Todto paskatintas komunikacijos direktorius Normanas Howellas parašė laišką visoms „Formulės-1“ ekipoms.
“(Keiksmažodžiai ant apdovanojimų pakylos – red. past.) netinkamoje šviesoje pateikia komandas ir jų rėmėjus, patį sportą ir FIA“, – laiške pažymėjo federacijos atstovas.
„Mes suprantame, kad kovos įkarštyje adrenalinas, euforija ir nusivylimas gali smarkiai paveikti (lenktynininkų) veiksmus. Tačiau „Formulės-1“ pilotai nėra vieninteliai, tokiose sąlygose dalyvaujantis pokalbiuose su spauda: bokso, regbio ir futbolo pasaulio sportininkai sugeba išvengti necenzūrinės kalbos.“
„(Po šio savaitgalio dėl šių įvykių) mes sulaukėme keletos pastabų iš visuomenės, FIA ir net žiniasklaidos atstovų.“
„Kadangi tai įvyko du kartus vieno savaitgalio metu, nusprendžiau draugiškai perspėti. Mums reikia priminti lenktynininkams, kad jie yra profesionalai. Jei tu esi tokio lygio sportininkas, turi suprasti, kad dalis tavo darbo yra bendrauti su žiniasklaida ir tai daryti tinkamai.“
Priminsime, jog praėjusio savaitgalio lenktynėse didelio dėmesio susilaukė ir K. Raikkoneno pokalbiai radijo ryšiu su savo komandos atstovu.
[youtube id=buG3UP-1wIc]


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392