FIA leis organizuoti Korėjos GP lenktynes (26)

FIA leis organizuoti Korėjos GP lenktynes
logo 2010 Spalio 12 d. 08:47, Korean Grand Prix
Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) specialistai, pirmadienį tikrinę Korėjos GP lenktynių trasą Yeongame, organizatorių teigimu, žiedui neturėjo jokių reikšmingų priekaištų. Tai reiškia, kad daug abejonių kėlusios varžybos vis dėlto įvyks.
“Viskas yra patenkinama, aš išduosiu lincenciją”, - lenktynių organizatorių pranešime spaudai cituojamas FIA lenktynių direktorius Charlie Whitingas.
“Mes džiaugiamės, kad visi darbai pagaliau yra baigti ir visiškai tenkina FIA. Kartu su visa Korėja laukiame pirmą kartą Korėjos Tarptautinėje trasoje apsilankančios „Formulės-1”, - pažymėjo varžybų rengėjas Yung Cho Chungas.
Praėjusią savaitę Yeongamo trasoje buvo paklotas paskutinis asfalto sluoksnis, baigti įrengti kelkraščiai ir apsauginiai barjerai bei tribūnos. Tiesa, skelbiama, kad žiedo infrastruktūra dar nėra visiškai baigta.
Korėjos GP lenktynės vyks kitą savaitgalį, spalio 24 d.

Komentarai (26)
ARTOS
| 10/15 02:04 Atsakyti
tai labai saunu geras dublis tikejausi kad taip bus pasirasys ir vykdys statybas ko reiks trasai pagal reikalavimus rusai ta tikrai padarys...
Yaro
| 10/14 20:43 Atsakyti
sorry uz offtopic'a, bet sios dienos didziausia naujiena, kad pasirasyta sutartis del rusijos gp....
Rasima
| 10/14 19:36 Atsakyti
ka tik per zinias rode kaip ekelstonas su putinu pasirase sutarti del f1 organizavimo socyje iskart po olimpiados.
Misiulis
| 10/13 14:41 Atsakyti
A1-ring kai zaizdavau f1 kompiuteriu - buvo mano viena megiamiausiu trasu, na bet varzybos ten vykdavo tikrai nuobodokos, gal del per greito ivaziavimo i pirma posuki, po kurio sunkiau prisivyti priesininka iki leto antrojo posukio. Na neesme, bet pamenu labai neliudejau kad jos nebeliko. O del hockenheimo - tai visgi tilke isgelbejo ir sia trasa. :) Na is esmes ,ta trasa Hockenheimo tkrai nuobodi apart to vieno posukio kuris pasirodo tilkes! :) Tai zmones, dekokit FIA'ai uz tilke.
žiūrovas f-1
| 10/13 14:41 Atsakyti
Puiku. Bent nebereikes jaudintis bus ar ne.
MANOR
| 10/13 12:44 Atsakyti
Misiulis > tas letas posukis Hockenheime yra Tilkes kurinys, kadangi jis ir ten pasidarbavo :) http://www.trackpedia.com/mediawiki/images/0/0f/Hockenheimring.jpg
MANOR
| 10/13 12:26 Atsakyti
Is esmes A1-Ring yra tilkedromas. 1996 metais Tilke perstate Osterreichring trasa, ir po sios rekonstrukcijos trasa buvo pavadinta A1-Ring vardu. http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9c/%C3%96sterreichring-A1Ring.svg (tamsi - A1-Ring, sviesi - Osterreichring)
Nesuprantu
| 10/13 02:16 Atsakyti
Misiuli, ant A1 ringo nevaryk, Austrijos trasa viena iš mano mėgiamiausių ;D
f-1-naujokas
| 10/12 16:46 Atsakyti
nu va, pagaliau aišku dėl Korėjos GP. Džiaugiuosi, kad viskas ok :)
axis
| 10/12 16:30 Atsakyti
manau tos asfaltuotos saugumo zonos apart saugumo dalies turi dar vien1 teigiamą veiksnį - pilotai, turintys daugiau vietos klaidos ištaisymui gali elgtis drąsiau trasoje, tuo pačiu suteikiant daugiau smagių vaizdų ir mums :)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas