FIA paskelbė konkursą dėl standartizuotų degalų sistemos komponentų tiekimo

FIA paskelbė konkursą dėl standartizuotų degalų sistemos komponentų tiekimo
logo 2019 Gegužės 20 d. 20:48, Red Bull Content Pool / Getty Images

Tarptautinė automobilių federacija (FIA) toliau siekia mažinti išlaidas F-1 čempionate, tad paskelbė dar vieną konkursą.

Anksčiau federacija buvo paskelbusi konkursus dėl pavarų dėžės komponentų, ratlankių bei stabdžių sistemos elementų gamybos ir tiekimo. Šį kartą FIA paskelbė konkursą dėl standartizuotų degalų sistemos komponentų tiekimo. Paraiškas konkursui galima pateikti iki birželio 15 dienos, o nugalėtojas bus paskelbtas liepos 15 d.

Kaip ir anksčiau skelbtuose konkursuose nurodoma, jog nugalėtojas degalų sistemos komponentus komandoms turės tiekti nuo 2021 m. iki 2024 metų galo. Federacija atkreipia dėmesį, kad nugalėtojas turėtų būti pasiruošęs tiekti komponentus ir 2025 metais.

Pastebėta, kad paskelbusi naują konkursą, FIA siekia ne tik sumažinti išlaidas, bet ir sukurti sau geresnes sąlygas stebėti bei kontroliuoti degalų sąnaudas.

Tai pirmas federacijos paskelbtas konkursas, kurio nugalėtojas bus paskelbtas liepos mėnesį, vėliau nei bus paskelbtas 2021 m. techninis reglamentas.

FIA atstovas Nikolas Tombazis neslepia, jog ateityje greičiausiai bus surengta daugiau konkursų dėl standartizuotų detalių gamybos bei tiekimo F-1 komandoms.


Komentarai (0)
×