G.Bergeris: J.P.Montoyos „Red Bull“ nereikia (55)

G.Bergeris: J.P.Montoyos „Red Bull“ nereikia
logo 2006 Gegužės 03 d. 16:34
Vienas iš „Toro Rosso“ savininkų Gerhardas Bergeris mano, jog „Red Bull“ neverta domėtis Juanu Pablo Montoya, jei šis paliktų „McLaren“.
J.P.Montoyos sutartis su „McLaren“ baigs galioti pasibaigus šių metų sezonui. Gandai byloja apie galimą jo perėjimą į „Red Bull“, tačiau G.Bergeris pareiškė, jog šios energetinių gėrimų kompanijos komanda verčiau rinktųsi jaunesnius lenktynininkus.
„Jei negalima pasiimti Michaelio Schumacherio, Alonso ar Raikkoneno, tada verta rinktis kažkuriuos iš penkių jaunųjų ateities pilotų. O Montoyos mano nuomone tarp jų nėra. Tie penki, be jokios eilės tvarkos, yra Kovalainenas, Rosbergas, Kubica, Speedas ir Liuzzi“, - kalbėjo buvęs „Formulės-1“ lenktynininkas iš Austrijos.
Ir, nors „Red Bull“ savininkas Dietrichas Mateschitzas yra užsiminęs, jog norėtų iš „Ferrari“ „pavogti“ M.Schumacherį, Gerhardas mano, jog tai nėra realu.
„Negaliu įsivaizduoti Didi (D.Mateschitzo – red.past.) perviliojančio Michaelio iš „Ferrari“ tiesiog pinigais. Tai įmanoma tik tada, jei Michaelis nebūtų patenkintas ten esančia situacija ar nenorėtų važiuoti kartu su atėjusiu Raikkonenu ar susigundytų pereiti į komandą, pradėjusią naują „Newey“ erą. Tik tada Didi Mateschitzas galėtų pradėti galvoti apie pasiūlymą Schumacheriui“, - teigė jis.
„Tačiau pagrindiniai „Red Bull“ ir „Toro Rosso“ tikslai turėtų būti darbas su pilotais iš jau turimų tarpo“, - pridūrė G.Bergeris.
„Red Bull“ ekipos jau dabar ugdo tris jaunus lenktynininkus: „Toro Rosso“ bolidus pilotuoja S.Speedas ir V.Liuzzi, o pirmojoje „Red Bull“ komandoje iš D.Coulthardo mokosi C.Klienas.

Komentarai (55)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Indriux
| 05/05 19:25 Atsakyti
zx>> Sutinku... Baa tolerantiskumo 0% gaila man jusu... Jei JPMbutu prastas tai nekiltu tiek daug diskusiju... :P
Gincius
| 05/05 09:00 Atsakyti
Liamaz>O jeigu as tamstai parasyciau toki vertima: "Jis geras pilotas, bet neatitinka mūsų komandos interesų.“ Antipatija is daugumos jusu kvepia ir tiek.
RedBull kazin ar verta moketi daug uz Montoya(manau jis yra brangus),kaip jie turi nemaza sarasa jaunu pretendentu,plius is Montoyos puses,ka jam pasiulytu komanda apart pinigu?
Egoistas
| 05/04 23:15 Atsakyti
viki> shut da fcuk up
xherezor
| 05/04 13:43 Atsakyti
dr._Lauda > Ide atleisti niekas nezadejo, kol fiatai nenusprende japono ispirkti ir pakeisti juo FM, nes Ide taikliau kapoja varzovus, Massa gi pirmame etape i Alonso nepataike, o tokiems netalentingiems taranuotojams fiatuose ne vieta, tik geda daro.
bigmac
| 05/04 13:41 Atsakyti
Jo jo tegul pasiima koki Kubika arba Liuzi ir gales vaziuoti rikiuotes pabaigoj, visose komandose turi buti bent vienas aukstos klases patyres pilotas, pvz kaip dabar DC redbulyje...
seip JPM vietoj ir taip neiciau komanda kur svarbu tik $$$, jis tikrai atras savo vieta kokioj nors geroj komandoj
unRooff
| 05/04 13:12 Atsakyti
kas sake kad montoya geresnis uz sumacheri? tai suprantu reiktu pilotus vertint pagal pasiekimus o ne kad kazkuriose lenktynese kazkaip ten kazka spaude
Liamaz
| 05/04 11:57 Atsakyti
gincius> nu jo, kalbejo viena, o galvojo kita. kazkaip su logika prasilenkia...
Andrejus
| 05/04 10:40 Atsakyti
Tai kad Liuzi ir Klienas gal tik perspektyvus, bet nezinau ar jie gali buti champais...
W-Mclaren-MB
| 05/04 10:16 Atsakyti
jo mopncio nieks nenori nes netikes nu kazko truksta jam atrodo kovotojas bet negreitas. Prisiminkime 2005 sezona greitas bolidas buvo bet nezibejo jis sun juo.
Gincius
| 05/04 08:37 Atsakyti
Jis nebutinai norejo pasakyti kad Montoya prastas pilotas,gal RedBull dar nera pasiruose pergalems,plius ju programa jaunimo mokykla,o pagrazinimui paminejo cempionus,kurie marketingui stpriai padetu,bet iki tokiu jiems- kaip iki menulio.Aisku noreti sveika ;-]
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas