G. Steineris: R. Grosjeanui atėjo laikas nustoti praradinėjus taškus (10)

G. Steineris: R. Grosjeanui atėjo laikas nustoti praradinėjus taškus
logo 2018 Liepos 09 d. 20:06, Haas / LAT Images

Per praėjusias dešimt lenktynių Romainas Grosjeanas tik vieną kartą uždirbo taškus, tuo tarpu kai Kevinas Magnussenas važiavo net šešias rezultatyvias lenktynes, kadangi Romainas beveik kiekvieną kartą patekdavo į avarijas.

Silverstoune R. Grosjeanas sudaužė bolidą penktadienį, todėl jam teko keisti važiuoklę, o pirmame lenktynių rate atsitrenkė į komandos draugą, dėl to vėliau jo atsiprašė, bet vėliau pasitraukė iš distancijos po susidūrimo su Carlosu Sainzu. Komandos vadovas Guentheris Steineris atsakė į klausimą, kaip jis asmeniškai vertina Grosjeano nesėkmes...

Guentheris Steineris: „Aš nepavadinčiau to nesėkmėmis. Tokie incidentai atima pasitikėjimą savo jėgomis. Kiekvieną kartą mes tikimės, kad jam pagaliau viskas išeis, tačiau avarijos atsitinka vėl ir mums tenka kiekvieną kartą ieškoti kelio į viršų.

Mes būtinai susitvarkysime, nors tai nebus paprasta. Mums reikia uždirbinėti taškus, siekti maksimumo kiekvieną savaitgalį, o ne kovoti su nesėkmėmis – tam prarandame labai daug jėgų. Mums labai svarbu judėti į priekį, o ne stovėti vietoje.

Aš palaikau Romainą, tai yra mano pareiga, juk aš rūpinuosi visos komandos sėkme. Kiek ilgai tai gali tęstis? Aš nežinau, kada ateis kritinis momentas. Jis kol kas dar neatėjo, bet kažkuriuo momentu mes turime nustoti praradinėję taškus. Tai labai svarbu. Mes negalime mėtytis taškais. Pirmoje sezono dalyje mes praradome labai daug taškų dėl pačių savo klaidų – tai nepriimtina“.

Komentarai (10)


vettel5
| 2018 Liepos 10 d. 13:30
Senai ji reikejo mest.. paprasciausias zhioplys.. ir pastoviai verkia kad jam kazkas trugdo.. isvis neatsimenu varzybu kada jis gero ka nors parode.. kam ji ten laiko...!!!?
vycka008
| 2018 Liepos 10 d. 09:54
Laisvi po šio sezono tiek Perez tiek Ocon (nors jis kokių 95 proc, kad neitų į Hass dėl kontrakto su Mers), bet Perez'ą tikrai turi šansų prisivilioti, žinant situaciją Forze India komandoje (finansinę pusę)
Swaggy
| 2018 Liepos 10 d. 08:29
Dabar turint priežastį manau mielai Leclercu pakeistu jie Kimis liks.
Micius
| 2018 Liepos 10 d. 08:09
Romainui, deja, F-1 pilotavimą teks pamiršti... Vadovai senai turėjo jį atleisti... Siūlau į jo vietą Sutilą :D Įdomu, jis dar neprasigėrė ? :D
YZF
| 2018 Liepos 10 d. 07:57
tribeca> nekreipk demesio, Misiulis karts nuo karto pasako kokia nesamone ir tiek. Nelabai zmogus gaudosi.
tribeca
| 2018 Liepos 10 d. 07:25
Misiulis > O prie ko cia Williams pilotai, jei masina leciausia rikiuoteje, ketvirtos formules lygio?
Pugis
| 2018 Liepos 09 d. 21:37
is piqueto ismoko:D
EičJey
| 2018 Liepos 09 d. 21:32
Prisimenu po SPA avarijos pagerėjo jo važiavimas, galvojau potencialą gal turi.. šlykštus draiveris palikęs.
Misiulis
| 2018 Liepos 09 d. 21:04
Grosjanas is potencialaus ferrari driverio per pora metu patapo vienu didziausiu luzeriu rykiuotej, sakyciau po williams pilotu ir harltey.
Exitas
| 2018 Liepos 09 d. 20:58
Grosjeano pasukimas i kaire sugadino Sainzo grazu lenkima ir lenktynes, ir dar apkaltino Sainza...
×

F-1.lt pulsas