H. Marko: Hartley situacija nėra maloni (13)

H. Marko: Hartley situacija nėra maloni
logo 2018 Gegužės 31 d. 14:02, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ komandos patarėjas Helmutas Marko prakalbo apie „Toro Rosso“ ekipoje važiuojantį Brendoną Hartley.

H. Marko teigia, kad iš Naujosios Zelandijos kilęs lenktynininkas nėra itin geroje situacijoje šiuo metu.

B. Hartley per šešias rungtynes yra iškovojęs vos vieną tašką, kai jo komandos draugas Pierre‘as Gasly 18.

„Brendono situacija nėra maloni. Žvelgsime į šią situaciją ramiai ir žiÅ«rėsime, ką galima daryti ateityje“, - teigė H. Marko.

Dar prieš Monako GP pats B. Hartley teigė, kad yra nustebęs, jog jį supa gandai apie galima išvykimą iš komandos.

BÅ«tent „Red Bull“ ekipa ir pats H. Marko pasižymi drastiškais sprendimais ir nebijo paleisti lenktynininkus, kurie nepateisina vilčių. Šviežiausias to pavyzdys – Daniilui Kvyatui parodytos durys praėjusiame sezone.

Kaip galimi variantai į B. Hartley vietą yra minimi Robertas Kubica, Pascalis Wehrleinas, Antonio Giovinazzi, Jake‘as Dennisas bei Seanas Galaelas.


Komentarai (13)
RBR
| 06/01 08:44 Atsakyti
Nieko is salies RedBull i TR neims. Savu pilotu kaip koses pilna:) daro vyrukui spaudima ir tiek. O po sezono viskas issispres. Kad Hartliui sis sezonas paskutinis visiems aisku.
Klepsidra
| 06/01 07:50 Atsakyti
vienintele problema, tikriaus, kad Marko neidomus ne Wehrleinas, ne Kubica - visi sitie gandai yra pritempti tiesiog surasant, kas padoresnis liko dar be vietos
A85 logo rėmėjas
| 06/01 00:07 Atsakyti
deivec
05/31 17:17

abejoju ar pats Kubica ten eitu...nebent kokiems metams pabaigt sezona. O po to i Williams

Eitų, o ko jam neit? Jis atėjo į F1 lenktyniaut, jam likę kokie 3 metai, top komandos jo neims, pavairuot ir įrodyt sau noro dar yra. Čia kaip Kobayashi panašiai – neliko japonų komandų, iš Sauber išėjo, per fanus susirinko pinigų ir lenktyniavo Caterham, nors po Sauber vairavo Ferrari kėbuliniuose ir tas jo grįžimas Ferrari labai nepatiko.

Bet kokio velnio TR imt RK aš nesuprantu – užbaigt sezoną – gal, pratestuot Honda variklį turint Mercedes ir Renault variklio patirtį – na, čia būtų svaresnė priežastis bet sprendimą RBR turi priimt pakankamai greitai, kad RK paslaugų, realiai, neprireiks variklių lyginimui. Na, būtų puiki come-back story ir ordos lenkų sirgalių besimaudančių special edition Red Bull. Bet, panašu, kad RK, greičiausiai, jau bus praradęs savo greitį. Aš matau jį nebent kaip galintį vienas lenktynes pakeist „sunegalavusį“ Sirotkiną už mažą finansinę paramėlę.

Iš viso to sąrašo tai Wehreleinas, greičio ir perspektyvos prasme – geriausias pasirinkimas. Bet ar Mercedes jį taip lengvai paleis, ir ar RBR jį ims, parodant, kad Mercedes jaunųjų pilotų programa geresnė – klausimas. Japonai TR nori japono, bet kad nėra japonų su tiek supelicencijos taškų (Nakajima, lyg, bet ar tikrai TR?). Daugiau, tai meh. Ne ką geriau nei Hartley.

Hartley bėda, kad jis, atrodo, komandinis bičas ir sunkiai sekasi įjungt savo ego, kad normaliai uždominuot. Kol kas jam ir šiaip nesiseka, bet Marko giliai ***, kad tau nesiseka, jei nėra aiškaus potencialo. Matyt, kad MV laimėt, reikia kažką iš TR išmest, tai laukit MV pergalės po BH paliuosinimo :)
ZEED
| 05/31 23:21 Atsakyti
Vienintelis Pascalis topinis ir perspektyvus, įrodęs jau 100 kartų savo vertę. Problema, jog jis turi kontraktą su Mercedes ir Buliams tai netinka.
YZF
| 05/31 21:46 Atsakyti
Siaip tas Hartlis nuo pat pradziu vaziuoja sudinai. Tiesiog ziauriai letas. Keista kodel ji nusprende palikti komandoje. Jis nieko nesugeba
ddt
| 05/31 19:12 Atsakyti
Baikit jus su tuo Kubica, palikit sita zmogu ramybeje.
deivec
| 05/31 17:17 Atsakyti
BMW.M3
05/31 14:30

vel Kubica

abejoju ar pats Kubica ten eitu...nebent kokiems metams pabaigt sezona. O po to i Williams
deivec
| 05/31 17:16 Atsakyti
Seanas Galaelas...dieve tu mano.
Pats Marko atitempe..o dabar jau apie situacijas sneka. Ka jis gal stebuklo tikejosi ?
poslusis
| 05/31 16:48 Atsakyti
BMW.M3
05/31 14:30

vel Kubica

kas Kubica? Jis su viena ranka uz ta Hartly greitesnis butu
Tadix
| 05/31 15:36 Atsakyti
Pritariu. Tas verstapenas zioplys yra. Atimti jam teises reikia.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas