H. Marko: M. Verstappenas nepasinaudojo galimybe nugalėti (8)

H. Marko: M. Verstappenas nepasinaudojo galimybe nugalėti
logo 2018 Balandžio 15 d. 12:35, Getty Images/Red Bull Content Pool

Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko mano, kad dėl savo kaltės Maxas Verstappenas finišavo penktas lenktynėse, kuriose galėjo nugalėti.

Olandas visų pirma pasinaudojo situacija trasoje, kai susidūrė Pierre‘as Gasly ir Brendonas Hartley. Laiku atlikęs sustojimą ir pasikeitęs padangas sportininkas buvo greitesnis už pagrindinius varžovus.

Neįvertinęs situacijos viename iš posūkių M. Verstappenas susidūrė su Sebastianu Vetteliu. Teisėjai skyrė sportininkui 10 sek. baudą, kurią pritaikius jis nukrito iš ketvirtos pozicijos į penktą.

„Maxas tiesiog persistengė bandydamas aplenkti Sebastianą. Taip, tai buvo jo klaida. Jis atsiprašė. Tokių dalykų lenktynėse pasitaiko“, - kalbėjo H. Marko.

„Pasakiau jam, kad dar bus progų nugalėti. Jam tiesiog nereikėjo padaryti tokios klaidos. Jis žino ką prarado. Pergalė buvo jo rankose, bet jis nepasinaudojo galimybe nugalėti.“

„Lenktynėse gerai pasirodė abu mūsų pilotai. Dabar jam 19 ar 20 metų. Jis vis dar labai jaunas. Tad tokių situacijų gali pasitaikyti lenktynėse.“

Komentarai (8)


SatanKlaus
| 2018 Balandžio 16 d. 09:23
Apie Ric nei žodžio, prafiso tipo Maxas pirmą vietą ir taškas, arba Maxas laimi ar niekas kitas, stovėjo akmeniniu veidu kai Riciardo su visais džaiugėsi...
GnR
| 2018 Balandžio 15 d. 21:17
Jau kažkaip tapo įprasta tie Verstappeno iškirtimai... kelinti metai iš eilės, jau turėjo būti padaręs išvadas. Būtų tam snargliui kas užsukęs ausį po pirmų kartų, būtų gal pasibaigę jo bajeriai, bet kol senis Helmutas jį stoguoja tai ir tęsis tos nesąmonės.
Lewa
| 2018 Balandžio 15 d. 17:06
Balvonas snarglys ir tiek. Auksciau buliu niekur neis
danonkis
| 2018 Balandžio 15 d. 14:29
Teliukas ir tiek.
jackyboy
| 2018 Balandžio 15 d. 13:47
Maldonado NR.2
Camicasee
| 2018 Balandžio 15 d. 13:40
Baisiausia, kad jis ir kitiems lenktynes gadina, turi jis ,,gryno" greičio kaip LH, bet kol kas neturi proto, nieko ateis su metais. Šiandien išgelbėjo Hamiltono lenktynes, dėl to džiaugiuosi, bet lenkiant visą laiką reik laikyt kumščius sugniaužus, kad lygioje vietoje ,,neišneštų" :D
MercedesAMG
| 2018 Balandžio 15 d. 13:00
Kad isvis ji cia kai paliaupsino visj labai savim pasitiki tai ir nardo
atgimimas
| 2018 Balandžio 15 d. 12:52
Po truputi Verstappeno hype train žlunga, nes jokio progreso ir noro mokytis iš savo klaidų. 3 iš 3 šių metų lenktynių incidentai, bet šį kartą jau ir kitas lenktynininkas nukentėjo.
×