H. Marko: mes patenkinti rezultatu Monrealyje (1)

H. Marko: mes patenkinti rezultatu Monrealyje
logo 2018 Birželio 13 d. 10:47, Red Bull Content Pool / Getty Images

Kanadoje „Red Bull“ pilotai tapo geriausias iš likusiųjų: Maxas Verstappenas užlipo ant podiumo, o Danielis Ricciardo finišavo ketvirtas. „Red Bull“ sporto konsultantas Helmutas Marko patenkintas tokiu rezultatu, nors mano, kad jei Maxui pavyktų aplenkti Bottą starte, lenktynės galėjo susiklostyti kitaip.

Helmutas Marko: „Paskutiniuose ratuose mes matėme, kiek greitas buvo Maxas. Kanadoje neįprastai sunku lenkti. MÅ«sų strategija suveikė: Ricciardo pavyko aplenkti Raikkoneną starte, o po to atkovojo dar vieną poziciją dėl ankstyvesnio sustojimo.

Gaila, bet Verstappenui nepavyko aplenkti Valtteri Botto. Jis buvo labai arti to, kad išsiveržtų į priekį – kovoje starte juo skyrė vis keletas centimetrų. Jei Verstappenas bÅ«tų atsidÅ«ręs paskui lyderį – Sebastianą Vettelį, lenktynės galėjo susiklostyti kitaip.

Mes teisingai pasirinkome padangas. Ricciardo viskas puikiai sudirbo ir lenktynių pabaigoje jis parodė puikų rato įveikimo laiką. Jam tik truputį nepasisekė lenkiant ratu atsiliekančius pilotus, todėl Hamiltonas prie jo kiek priartėjo. Maxas finišavo atsilikęs sekunde nuo Botto. Tai geras rezultatas mums Monrealyje, mes esame patenkinti“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
VeeeZeee
| 06/13 16:47 Atsakyti
Ricciardo dėl vėlyvesnio ne dėl ankstyvesnio sustojimo Hamiltoną aplenkė
×

TOP naujienos