H. Marko: nesuprantu D. Ricciardo sprendimo (20)

H. Marko: nesuprantu D. Ricciardo sprendimo
logo 2018 Rugpjūčio 22 d. 00:36, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko neslepia nuostabos dėl Danielio Ricciardo sprendimo nuo kitų metų atstovauti „Renault“ ekipai.

Daugelis tikėjosi, jog dar prieš vasaros pertrauką australas pasirašys naują sutartį su „Red Bull“. Komandos atstovų teigimu, buvo sutarta dėl visų sutarties sąlygų. Bet D. Ricciardo nustebino daugelį paskelbdamas, kad po šio sezono pereis į „Renault“.

„Aš nesuprantu jo sprendimo. Bet kokiu atveju tai buvo keista situacija“, - sakė H. Marko.

„Derybos nebuvo lengvos, bet ketvirtadienį, prieš Austrijos GP, mes kalbėjomės dvi valandas ir susitarėme. Savaitgalio metu mes vėl kalbėjomės ir vedėme derybas.“

„Vengrijos GP savaitgalio metu jis Dietrichui Mateschitzui ir man pasakė, kad sutarties sąlygos jį tenkina. Sutartį jis ketino pasirašyti prieš bandymus Vengrijoje. Bet jis to nepadarė. Ketvirtadienį jis paskambino ir pasakė, kad pasirašė sutartį su „Renault“. Arba jis netiki „Honda“ projektu, arba „Renault“ jam pasiūlė daug pinigų.“

H. Marko mano, kad D. Ricciardo bus sunku artimiausioje ateityje iškovoti bent vieną pergalę.

„Red Bull“ šeimoje jis praleido 10 metų. Jis pasakė, kad jam reikia pakeisti aplinką. Aš tai suprantu. Gaila, nes jis yra vienas stipriausių pilotų. Jo lenkimai yra puikūs. Jis lenkia tada, kai kiti to nesitiki. Kartais varžovai net nesupranta, jog buvo aplenkti.“

Komentarai (20)


registras
| 2018 Rugpjūčio 23 d. 15:34
Senukas pats nesupranta ką šneka. :)

"Atsakydamas į klausimą apie savuosius tikslus, Marko atsakė labai trumpai: „Padaryti Maxą Verstappeną pačiu jauniausiu F-1 istorijoje pasaulio čempionu“."
https://www.f-1.lt/h-marko-honda-turi-kitoki-poziuri-i-darba-n37543

Tai ką veikt Ricciardo Red Bull komandoje tuomet. :)
skeptikas
| 2018 Rugpjūčio 22 d. 22:46
Paaiškinu kodėl Max'as Red Buliuose turi pirmenybę. Red Buliai kaip žinia yra limonado pardavėjai. Limonadui parduoti ypač svarbų vaidmanį vaidina reklama. Tai Max'as sutraukia žymiai daugiau gerbėjų/sirgalių į lenktynes nei Danielis. Australijoje vienos lenktynės, o kiek Europoje į kurias oranžiniai sirgaliai atvažiuoja? Ir pardavimai Europoje didesni. Taigi nothing personal just business...
Klepsidra
| 2018 Rugpjūčio 22 d. 21:19
SatanKlaus
| 2018 Rugpjūčio 22 d. 14:37

Čia apie ištrintą frazę...

I tema, nes jie is vienos naujienos kituose saituose padare dvi atskiras ir antraja idejo jau po to, kai buvau parases
Vytia
| 2018 Rugpjūčio 22 d. 18:59
Jei pastoviai mate keip Verstapenas ciulpia Marko uz vagonelio, tai normalu kad tepe slides. Kuom cia stebetis :)
SatanKlaus
| 2018 Rugpjūčio 22 d. 14:37
Čia apie ištrintą frazę...
SatanKlaus
| 2018 Rugpjūčio 22 d. 14:37
Klepsidra, o tavo postas į temą? Neįkertu....
Klepsidra
| 2018 Rugpjūčio 22 d. 14:12
A85
| 2018 Rugpjūčio 22 d. 10:35

Vakar per Missed Apex podcastą buvęs Lotus F1 komandos šefas minėjo, kad sklinda gandai, jog Renault persivilios Newey. Šitą, gandą, btw, jau ankščiau girdėjau, tik neatsimenu kur. Tuomet toks DR ėjimas į Renault būtų visai legit. Matant Renault agresyvią kadrų viliojimo politiką, tai irgi nenustebintų.

O DR, kad laukė iki paskutinės minutės, tai visiškai tobulas darbo keitimo pavyzydys - nepraneši tokios info iki pat paskutinės minutės ir toliau darai darbus pagal įprastą programą. Na, ir dar įtariu informacijos apie RBR planus per tą laiką pasirankiojo.

buvo gandai pavasari ir buvo paneigti, bent jau kol kas
deivec
| 2018 Rugpjūčio 22 d. 14:08
Idomu ka daktarelis pasakytu apie savo sparnuota fraz ...jauniausias pasaulio cempionas F1 :D
ddt
| 2018 Rugpjūčio 22 d. 12:47
Kas cia nenormalaus ar keisto tokiame sprendime, jei IR netiki Honda, IR gauni daugiau pinigu. Apie kitas priezastis nespeliosiu, man pakaktu ir pirmu dvieju.
eustachijus
| 2018 Rugpjūčio 22 d. 11:00
Klepsidra taikliai čia inkando.... tiek pedofilams helmutui su gorneriu tiek f1.lt piršteliams... :D
×

F-1.lt pulsas