H. Marko papasakojo, kaip „Ferrari“ vos nenuviliojo C. Hornerio

H. Marko papasakojo, kaip „Ferrari“ vos nenuviliojo C. Hornerio
logo 2023 Birželio 06 d. 20:00, Unsplash

Pasirodo, kad Frederico Vasseuro vieta „Ferrari“ komandoje iš pradžių buvo numatyta visai kitam žmogui – dėl to „Red Bull“ teko gerokai patuštinti kišenes, kad ekipos vadovą Christianą Hornerį išsaugotų nuo perėjimo pas konkurentus.

Yra gerai žinoma, kad „Ferrari“ per pastarąjį dešimtmetį kelis kartus bandė pasirašyti kontraktą su Adrianu Newey. Kaip pasakoja pats garsusis konstruktorius, pirmą kartą tai atsitiko 1993 metais – nuo to laiko Newey siūlomas atlyginimas gerokai išaugo, kol galiausiai tapo „visai nepadoriu“.

Tačiau, kaip žinoma, konstruktorius taip ir nepersikraustė į Maranelą, o pastaruosius 18 metų sėkmingai konstruoja bolidus „Red Bull“ komandai.

Bet labai mažai sirgalių žino, kad Skuderija iš Milton-Keyneso bandė pervilioti ir „Red Bull“ vadovą Christianą Hornerį. Būtent jis turėjo pakeisti iš pareigų atleistą Mattia Binotto.

Šios istorijos detales leidiniui „Blick“ papasakojo lenktynių konsultantas Helmutas Marko.

„Man teko visą naktį Christianą įtikinėti pasilikti, - prisipažino 80-metis austras. - Ir tai kainavo mums kelis papildomus milijonus eurų“.

Galiausiai, kaip jau žinoma, „Ferrari“ pasamdė F. Vasseurą, kuris dabar kiekviename etape aiškina, kodėl komandą vėl persekioja nesėkmės.

Grįždamas prie Newey temos, Marko sakė, kad jam taip pat teko „išvalyti smegenis“ ir genialiam konstruktoriui. Tai buvo 2014 metais.

„Tuometinis „Ferrari“ prezidentas Luca di Montezemolo jau buvo atvažiavęs į serviso zoną ir vaikščiojo labai patenkintas, ruošdamasis paskelbti apie kontraktą su Newey, - pasakojo Marko. - Bet ir mes tada turėjome tik vieną naktį ir sugebėjome įtikinti Adrianą pasilikti“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621