H. Marko: „Red Bull“ važiuoklė - geriausia rikiuotėje

H. Marko: „Red Bull“ važiuoklė - geriausia rikiuotėje
logo 2017 Spalio 04 d. 06:42, Red Bull/Getty Images

Po „Red Bull“ ir Maxo Verstappeno triumfo Malaizijoje, Helmutas Marko pareiškė, kad komanda turi geriausią bolido važiuoklę F-1 rikiuotėje.

Austras pripažino, kad „Red Bull“ pasinaudojo tuo, jog Sepange su problemomis susidūrė abu „Ferrari“ lenktynininkai. Bet anot H. Marko, komanda būtų nugalėjusi bet kokiu atveju.

„Taip, „Ferrari“ turėjo problemų. Bet mūsų greitis lenktynėse buvo geras. Sebastianas paskutinėje varžybų atkarpoje naudojo superminkštąsias padangas. Pavijęs Ricciardo jis jas sugadino, todėl sumažino tempą“, - pasakojo „Red Bull“ patarėjas sporto klausimais H. Marko.

„Bet daugiausiai malonumo mums suteikė tai, jog sugebėjome įveikti „Mercedes“ trasoje ir nuo jų atitrūkti. Tai parodė, jog darbas, kurį atlikome po prasto sezono starto, pasiteisino. Akivaizdu, kad bolido tobulinimas vyksta teisinga kryptimi. Kalbant apie važiuoklę, be jokios abejonės, mes turime geriausią rikiuotėje.“

„Judame teisinga kryptimi ir tampame vis greitesni ir greitesni. Bolidas tikrai yra labai geras. Jei viskas ir toliau klostysis taip gerai, Maxas ir Danielis šiemet dar užlips ant apdovanojimų pakylos. Galbūt net nugalės.“

H. Marko pridūrė, kad likusiose sezono lenktynėse „Red Bull“ dar gaus ne vieną starto pozicijų baudą.

„Nepamirškite, kad buvome greiti Spa ir Monzos trasose. Bet vis kažkas nutikdavo. Suzuka turėtų būti mums palanki trasa, bet galime gauti baudų. Tačiau svarbiausia yra tai, jog Maxo nesėkmės baigėsi.“

„Jam tai buvo sunkus laikotarpis. Didžiąją sezono dalį jam buvo 19 m. Jis pasimokė iš tų nesėkmių ir prisitaikė. Rezultatą matėte patys.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos