„Honda“ nori pervilioti S. Vettelį ir A. Newey į „McLaren“? (18)

„Honda“ nori pervilioti S. Vettelį ir A. Newey į „McLaren“?
logo 2014 Rugpjūčio 28 d. 07:30, Getty Images
Buvęs F-1 ekipos savininkas ir vadovas Gian Carlo Minardi savo svetainėje užsiminė apie tai, kad kitąmet į didįjį sportą kaip variklių tiekėja sugrįšianti „Honda“ siekia, kad keturiskart F-1 čempionas Sebastianas Vettelis ir „Red Bull“ technikos direktorius Adrianas Newey pereitų į „McLaren“ ekipą. Būtent pastaroji komanda bus vienintelė, kuri 2015 m. naudos japonų variklius.
Jau kuris laikas kalbama apie tai, jog „Honda“ nori, kad „McLaren“ ekipai atstovautų geriausi pilotai. Ne kartą kalbėta apie tai, jog britų komanda siekia į savo gretas susigrąžinti Lewisą Hamiltoną arba Fernando Alonso. Dar prieš vasaros atostogas pasklido kalbos, kad „McLaren“ bando persivilioti „Red Bull“ pilotą Sebastianą Vettelį.
„McLaren“ lenktynių direktorius Ericas Boullier pareiškė, kad komanda svarsto įvairius variantus ir neskuba pasirašyti naujų sutarčių su dabartiniais pilotais Jensonu Buttonu ir Kevinu Magnussenu.
Romainas Grosjeanas bei Valtteri Bottas taip pat buvo siejami su britų ekipa, tačiau kaip teigia leidinys „Speed Week“, suomis jau turi pasirašęs sutartį su „Williams“ kitiems metams.
G. Minardi, remdamasis savo šaltiniais Japonijoje, teigia, kad „Honda“ daro viską, jog padėtų „McLaren“ ekipai į savo gretas prisivilioti ne tik S. Vettelį, bet ir Adrianą Newey.
Vokiečiui besilankant Sočyje (Rusija), žurnalistai domėjosi, ar specialisto pasitraukimas iš „Red Bull“ komandos neturės įtakos jo sprendimams renkantis kuriai ekipai atstovauti ateityje.
„Ne, nemanau“, – sakė S. Vettelis.
„Adrianas yra labai ambicingas žmogus. Net jei jis ir sako, kad nori ramesnio darbo bei aplinkos, neabejoju, jog mums grįžus į rikiuotės priekį jis vėl būtų itin motyvuotas.“

Komentarai (18)
red_speed
| 08/29 11:12
Tech > tai ir klausiu, gal turi statistika kiek siemet paruko hondu indy? nes pries kelis menesius skaiciau, kad hondos turejo kazkokiu problemu su motorais .. tad, gatve yra viena (ne is gatves technologijos i sporta ateina, o atvirksciai), o lenktynes visai kita, o ir pacios honda komandos variklis buvo vienas silpniausiu f1.
Tech
| 08/28 22:18
Ezo> zinai kaip yra, dalis tos mases, kuri nemego Fetelio, ir sake, kad jis cempionas tik deka dominuojancio bolido, siais metais nuramino, patvirtino savo nuogastavimus. aisku kad, dar sansu Fetelis turi reabilituotis per likusius 7 etapus. bet pralaimedamas naujokui, iseidamas i kita komanda,atrodys dar liudniau. bet cia issiplesti neverta.
Ezo
| 08/28 22:04
Algi, nieko nesumaisiau Singapuras buvo Briatore perliukas, bet apie Alonsa neissipleskim, yra kas jy dievina yra kas nemegsta abi puses turi rimtu argumentu. Taciau sebo padetis kitokia daugybe pusprociu rekia kad jis nevertas savo iskovotu titulu ir panasiai. Prisimink nusvilpimus praeitais metais... Todel ir sakau kad ta visa mase butu patenkinta jeigu sebas pakeistu komanda, juolab kad ne vienas rimtas F-1 dede yra issakes panasia pozicija apie sebo karjera :)
F-algis-1
| 08/28 21:21
Ezo>> del ko jis turi reabilituotis?? ne jis susitare, kad komandos draugas kirstu i siena Singapure. ne jis prase, kad ji praleistu, nes yra "much quicker" ir t.t. Gal tu sumaisei su sintetiniu antakiu?
Ezo
| 08/28 18:32
Zinoma Sebui ir Redbull issiskyrimas butu labai skaudus ir rizikingas kas liecia neaiskia Mclaren forma. Taciau taip jis turi galimybe reabilituotis pries daugybe f-1 fanu, ir galbut tapti gerbiamu cempionu. Taciau as manau kad jam butu daug naudingiau ir saugiau eiti i MB komanda. Manau ir MB intensyviai dirba siuo klausimu, MCL iskestomis rankomis laukia Obamos, todel sebas galetu uzimti jo vieta.
ddt
| 08/28 18:04
Logos > kokių žinai pavyzdžių?
Tech
| 08/28 17:08
red_speed> daug ka turi bendro. Honda apskritai, turi daugiausiai patirties tokio tipazo motoru gamyboj.
manoft905
| 08/28 16:25
Noretusi Grosjaena McLarene pamatyti
Helis
| 08/28 16:09
Dar pakankamai jaunas, kad su antra komanda iššautų. Jei kaip koks Batonas su vidutiniokėm būtų visą karjerą praleidęs, tai nei pergalių būtų buvę, nei titulų. O Red Bull tokių sezonų, kaip 2011 ir 2013 arba nebeturės, arba Rikardas titulus ims. O Fetelis dar gali peršokęs į daug Eurų turinčia komandą sulaukt antros žvaigždių valandos.
logos
| 08/28 15:12
red_speed>>> tokie varikliai, kurie kuriami F-1 po keletos metų būna pritaikyti serijinėms gamyboms. Dėl to visi ir kiša didžiules sumas pinigų į autosportą, nes tik per tokius projektus labai rimtai skatinama tobulėt bei ieškot naujovių.
×

TOP naujienos