Ilgą laiką F-1 komandas rėmęs „Hugo Boss“ nusprendė po šių metų sezono atsisveikinti su F-1 ir tapti vienu iš „Formulės-E“ rėmėju.
Iki šiol vokiečių mados prekinis ženklas daugiau nei 30 metų buvo „McLaren“ rėmėju, o nuo 2015 m. remia „Mercedes“ ekipą.
Bet „Hugo Boss“, kaip ir „Mercedes“ bei kiti automobilių gamintojai, savo ateitį sieja su „Formulės-E“ čempionatu.
„Hugo Boss“ vadovas Markas Langeris mano, kad FE kompanijai bus geresnė platforma nei F-1.
„F-1 yra automobilių sporto viršūnė. Bet FE yra labiau novatoriška ir tvaresnė. Varikliai ir lenktynės didžiausiuose miestuose - būtent tai patinka jauniems žmonėms. O tai gali pasiūlyti naujas galimybes“, - sakė M. Langeris.
„Po daugelio metų F-1, nuo tada kai dar lenktyniavo Jochenas Massas, mes galvojome: kas toliau?“