Hungaroringo trasoje aštuntąją „pole“ iškovojo L. Hamiltonas

Hungaroringo trasoje aštuntąją „pole“ iškovojo L. Hamiltonas
logo 2021 Liepos 31 d. 17:12, Daimler AG

Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas buvo greičiausias Vengrijoje surengtoje F-1 kvalifikacijoje. Tai aštuntoji brito „pole“ Hungaroringo trasoje.

L. Hamiltonas, svarbiausiuose šios dienos važiavimuose, greičiu pranoko Valtterį Bottą ir pagrindinį varžovą Maxą Verstappeną.

Įdomu tai, kad antroje važiavimų dalyje tik „Mercedes“ komandos lenktynininkai geriausius rato įveikimo laikus užfiksavo naudodami vidutinio kietumo padangas. Visi kiti sportininkai, patekę į pirmąjį dešimtuką, tame tarpe ir M. Verstappenas, geriausius rezultatus užfiksavo naudodami minkštos sudėties padangas. Būtent su tokiomis padangomis sportininkai ir pradės rytojaus lenktynes.

Lenktynininkams paskutinėje važiavimų dalyje įveikus pirmuosius greitus ratus pirmą ir antrą vietas okupavo „Mercedes“ pilotai. Tuo tarpu M. Verstappenas skundėsi prastu sukibimu su trasa.

Važiavimams artėjant prie pabaigos, M. Verstappenas dar kartą išvažiavo į trasą, bet atsidūrė už lėčiau važiavusio L. Hamiltono. Olandui pavyko pradėti greitąjį ratą. Sportininkas pagerino savo rezultatą, bet liko trečias, nusileidęs tiek V. Bottui, tiek „pole“ poziciją iškovojusiam L. Hamiltonui.

Tuo tarpu kitas „Red Bull“ pilotas Sergio Perezas nespėjo pradėti savo paskutinio greitojo rato. Nepaisant to, meksikietis liko ketvirtoje vietoje.

Greičiausiųjų penketuką užbaigė „AlphaTauri“ atstovas Pierre‘as Gasly, greičiu pranokęs „McLaren“ pilotą Lando Norrisą. Pastarojo komandos draugas Danielis Ricciardo liko už pirmojo dešimtuko ribos - vienuoliktas.

Po to kai avariją Hungaroringo trasoje patyrė Carlosas Sainzas, Charlesas Leclercas buvo vienintelis „Ferrari“ atstovas paskutinėje kvalifikacijos dalyje. Sportininkas iškovojo septintą startinę poziciją ir už savęs paliko „Alpine“ ekipos duetą - Estebaną Oconą ir Fernando Alonso.

Tik vieną ratą paskutinėje kvalifikacijos dalyje įveikęs „Aston Martin“ lenktynininkas Sebastianas Vettelis liko dešimtas.

Vt.

Pilotas

Q1

Q2

Q3

Ratai

„Hungaroring", Budapeštas
Trasa: „Hungaroring", Budapeštas (Vengrijos GP)
Ilgis: 4,381 km Ratų skaičius: 70
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0