Australijos GP etapas vyks su žiūrovais (2)

Australijos GP etapas vyks su žiūrovais
logo Sausio 21 d. 14:46, Pirelli

Balandžio pradžioje į „Formulės-1“ tvarkaraštį po dviejų metų pertraukos sugrįš Australijos GP etapas. Australijos GP organizatorius Andrew'as Westacottas įsitikinęs, kad lenktynės Melburne įvyks numatytu laiku ir su žiūrovais tribūnose.

Andrew'as Westacottas: „Viktorijos valstijos valdžia patikino mus, kad lenktynės tikrai įvyks. „Formulė-1“ žada atvažiuoti pas mus į trečiąjį sezono etapą. Iki GP liko 80 dienų ir bilietai parduodami tarsi karšti pyragėliai. Pasirengimas varžyboms vyksta pilnu tempu ir su nekantrumu laukiame, kada galėsime priimti pačius geriausius pasaulio lenktynininkus su naujais bolidais atnaujintoje Alberto parko trasoje.

Viskas bus ne taip, kaip įprasta: trasoje mes pamatysime visiškai naujus automobilius, mes turėsime naujų pramogų ir muzikinių pasirodymų per visas keturias savaitgalio dienas, bet reikės išsaugoti budrumą dėl pandemijos ir visi dalyvaujantys privalės būti paskiepyti. Beje, pas mus labai didelis parkas, iš esmės viskas vyks po atviru dangumi. Mes seniai neorganizavome itin stambių renginių ir dirbame su vyriausybe, kad į lenktynes galėtų ateiti kuo daugiau žmonių.

Aš net nesvarstau galimybės, kad varžybos galėtų vykti prie tuščių tribūnų. Kadangi GP vyks su valdžios palaikymu, sirgaliai turės garantiją, kad jiems bus sugrąžinti pinigai už bilietus, jei kas nors atsitiktų ne taip“.

„Albert Park", Melburnas
Trasa: „Albert Park", Melburnas (Australijos GP)
Ilgis: 5,303 km Ratų skaičius: 58
Plačiau

Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
ok
IP: d43857c | 01/22 01:33 Atsakyti
giedriusx3
01/21 21:52

Įdomu ar nepasitaikys F1 gretose kokių Džokovičiaus variantų

o ka jei ir pasitaikytu,cia jau butu astralu valdziukei pasaulio pabaiga?ar musu durneliam covid isterija perliptu pe krastus?
giedriusx3
IP: 7bbc12a | 01/21 21:52 Atsakyti
Įdomu ar nepasitaikys F1 gretose kokių Džokovičiaus variantų
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas