IndyCar. Barberio trasoje „pole“ iškovojo J. Newgardenas

logo 2018 Balandžio 22 d. 01:01, IndyCar

Čempiono titulą ginantis „Penske“ pilotas Josefas Newgardenas Barberio trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje komandos draugą Willą Powerį pranoko vos 0,0128 sek., bet to pakako, kad amerikietis iškovotų pirmąją „pole“ poziciją šių metų sezone.

Sportininkas geriausią šio savaitgalio rezultatą užfiksavo antroje kvalifikacijos dalyje. J. Newgardenas, kovodamas dėl „pole“ pozicijos, paskutinėje važiavimų dalyje vieną ratą įveikė per 67,4413 sek. ir greičiu pranoko antroje vietoje likusį komandos draugą W. Powerį, kuris iki šiol Barberio trasoje „pole“ yra iškovojęs keturis kartus. Kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavęs J. Newgardenas tapo ketvirtuoju sportininku, iškovojusiu pirmą startinę poziciją šių metų sezone.

Itin mažai iki „pole“ pozicijos trūko ne tik W. Poweriui, bet ir „Coyne“ komandos lenktynininkui Sebastienui Bourdais. Prancūzas kvalifikacijoje liko trečias, nuo J. Newgardeno atsilikęs 0,0924 sek. Sportininkas ketvirčiu sekundės pranoko „Andretti“ atstovą Ryaną Hunterį-Reay‘ų.

Greičiausiųjų šešetuką, dalyvavusį paskutinėje kvalifikacijos dalyje, užbaigė „Schmidt“ ir „Ganassi“ ekipų lenktynininkai Jamesas Hinchcliffe‘as ir Scottas Dixonas.

Čempionate pirmaujantis Alexanderis Rossi nepateko į trečią važiavimų dalį ir šį kartą turėjo pasitenkinti aštunta startine vieta.

„IndyCar“ lenktynės Barberio trasoje prasidės sekmadienį 22:30 val. Lietuvos laiku.