IndyCar. Detroito GP antroje kvalifikacijoje greičiausias A. Rossi

logo 2018 Birželio 03 d. 20:17, IndyCar

Šiandien šlapioje Detroito trasoje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą užfiksavo „Andretti“ ekipos pilotas Alexanderis Rossi.

Vos važiavimams prasidėjus, trasoje apsisuko ir bolidą apgadino Tony Kanaanas. O kai iki pirmos grupės važiavimų pabaigos liko septynios minutės, geriausią rezultatą užfiksavo čempionato naujokas Robertas Wickensas.

Trasoje pasirodžius antros grupės sportininkams, bolido nesuvaldė ir apsisuko Maxas Chiltonas. Tiesa, britas automobilio neapgadino, tad galėjo tęsti pasirodymą kvalifikacijoje.

Greičiausias antroje grupėje buvo A. Rossi, kuris vieną Detroito trasos ratą įveikė per 1 min. 33,3143 sek. Šio rezultato niekam taip ir nepavyko pagerinti, tad amerikietis iškovojo pirmą startinę poziciją - trečią „IndyCar“ karjeroje.

Willas Poweris antroje kvalifikacijoje iš eilės buvo greičiausias tarp sportininkų, pilotavusių bolidus su „Chevrolet“ varikliais. Australas antroje grupėje liko antras, A. Rossi nusileidęs puse sekundės.

Šeštadienį Detroite vykusiose lenktynėse pergalę iškovojęs „Ganassi“ pilotas Scottas Dixonas antrąsias savaitgalio lenktynes pradės penktas.

Jei iki lenktynių pradžios trasos danga spės išdžiūti, beveik visi sportininkai startuos su minkštos sudėties „Firestone“ padangomis. Tik čempionato naujokas Matheusas Leistas lenktynių startui pasirinko kietesnės sudėties padangas.

Antrosios šio savaitgalio „IndyCar“ lenktynės Detroito trasoje prasidės šiandien 22:40 val. Lietuvos laiku.